Prvním prosincem 2023 se všechno mění a nic už nebude jako dřív. Moje babička by řekla: "Všeho dočasu, Pán Bůh na věky." Takže já musím změnit FAQ. Jak jsem psala v článku Jak to bude dál?, začíná éra hledání. Tady u mě na webu žádné odkazy na videa nehledejte. Nejsou tu a nebudou. Ani mi kvůli nim nepište, protože tyhle žádosti budu ignorovat. Já překládám, vy hledáte a věřte, že to hledání tak dlouho jako překlad trvat nebude.

  • Jak to mám udělat, aby se mi titulky zobrazily ve videu?
To je jednoduché, stačí mít video i titulky pojmenované stejně (což je v případě mých titulků automatické) a v jedné složce. Pak se v přehrávači zobrazí automaticky. Pokud máte každé pojmenované jinak, pak je nutné v přehrávači kliknout pravým tlačítkem, v nabídce najít Titulky a přidat je do videa ručně.

  • Můžu použít titulky s jinou verzí videa a zveřejnit?
Pokud si moje titulky přečasujete pro svoji potřebu, je to v pořádku. Pokud chcete takto upravené titulky kamkoli nahrát, nejdřív mi napište a pak záleží na naší domluvě. To samé platí i pokud chcete z mých titulků udělat hardsub a zveřejnit ho.

  • Chybí mi titulky ke konkrétnímu dílu, musím stahovat celý balík?
Nikoliv, některé seriály jsou v koši, kde si můžete nastavit kritéria vyhledávání (např. podle abecedy) a tím si usnadnit hledání. Pokud tam daný seriál jednotlivé díly nemá, pak stačí si ještě před uložením balíček (většinou rar, popřípadě zip) otevřít, najít konkrétní díl, znovu otevřít (Poznámkový blok) a dát Soubor --> Uložit jako. A dál už to určitě znáte. Jenom podotýkám, že je nutné mít nainstalovanou aplikaci na rozbalení komprimovaných souborů (WinRar, 7-zip a podobné).

  • Co znamenají gify u stavu překladu?
  =  překládám
      =  opravuji
       =  pauza
       =  hotovo


Pro zobrazení celého obsahu se musíte přihlásit.
FAQ budu postupně na základě vašich dotazů doplňovat.
© Ainny 2011 - 2023
FAQ - otázky a odpovědi
RSS - články, RSS - Ainnybáze
Titulky z tohoto webu jsou určené pouze pro vaše soukromé použi.
Jakékoli veřejné šíření bez mého souhlasu je nelegální. Více v podmínách a ujednáních.