I když jsou na webu všechny informace, každou chvíli se mě někdo ptá, kde najde to či ono. Přitom stačí tady na webu pozorně číst. Je pravda, že na rozdíl od jiných překladatelůvám všechno neservíruju na zlatém podnose, ale naopak chci, abyste si aspoň jednou přečetli, co na webu píšu. Něco za něco a myslím, že tenhle obchod je pro vás docela výhodný, ne? 😜

  • Jak to mám udělat, aby se mi titulky zobrazily ve videu?
To je jednoduché, stačí mít video i titulky pojmenované stejně (což je v případě mých titulků automatické) a v jedné složce. Pak se v přehrávači zobrazí automaticky. Pokud máte každé pojmenované jinak, pak je nutné v přehrávači kliknout pravým tlačítkem, v nabídce najít Titulky a přidat je do videa ručně.

  • Můžu použít titulky s jinou verzí videa a zveřejnit?
Pokud si moje titulky přečasujete pro svoji potřebu, je to v pořádku. Pokud chcete takto upravené titulky kamkoli nahrát, nejdřív mi napište a pak záleží na naší domluvě. To samé platí i pokud chcete z mých titulků udělat hardsub a zveřejnit ho.

  • Chybí mi titulky ke konkrétnímu dílu, musím stahovat celý balík?
Nikoliv, některé seriály jsou v koši, kde si můžete nastavit kritéria vyhledávání (např. podle abecedy) a tím si usnadnit hledání. Pokud tam daný seriál jednotlivé díly nemá, pak stačí si ještě před uložením balíček (většinou rar, popřípadě zip) otevřít, najít konkrétní díl, znovu otevřít (Poznámkový blok) a dát Soubor --> Uložit jako. A dál už to určitě znáte. Jenom podotýkám, že je nutné mít nainstalovanou aplikaci na rozbalení komprimovaných souborů (WinRar, 7-zip a podobné).


Pro zobrazení celého obsahu se musíte přihlásit.
FAQ budu postupně na základě vašich dotazů doplňovat.
© Ainny 2011 - 2023
FAQ - otázky a odpovědi
RSS - články, RSS - Ainnybáze
Titulky z tohoto webu jsou určené pouze pro vaše soukromé použi.
Jakékoli veřejné šíření bez mého souhlasu je nelegální. Více v podmínách a ujednáních.