V osmdesátých letech byla Jižní Korea chudou zemí, v které vládla neúprosná diktatura, k jejímuž konci a pozvolnému nástupu demokracie došlo až koncem osmdesátek. Ovšem v následující dekádě země zažila neskutečný ekonomický rozvoj, aby se stala se Koreou, jakou známe dnes.
A právě v těchto bouřlivých letech se odehrává příběh středoškoláka z provinčního města Lee Du-haka (Jang Dong-yoon), který pochází z chudých poměrů, je vřelý a empatický. Na první pohled se zamiluje do Oh Jung-shin (Seol In-ah), která se do města přistěhuje ze Soulu. Třetím z trojice je Choi Seol-woong (Choo Yeong-woo), který je protipólem Du-haka, i přesto spolu oba kamarádí už dlouhá léta. Seol-woong navíc neumí prohrávat a snaží se získat, co chce. Navíc se i on do Jung-shin zamiluje, ale ta jeho lásku neopětuje. Trojice prožívá společné chvíle a radosti studentského života, ale nebyl by to osud, aby nezamíchal karty a Du-hak se připlete k události, která mu navždy změní život.

Seriál by měl začít v pondělí 6. března a já se do něho pustím hned po dokončení dvou dílů Islandu, které se budou vysílat 3. a 4. března. Zatím se vás pokusím ke sledování nalákat trailerem. 😉

Komentáře mohou psát pouze registrovaní a přihlášení.

© Ainny 2011 - 2023
RSS kanál pro sledování novinek

Titulky z tohoto webu jsou určené pouze pro vaše soukromé použi. Jakékoli veřejné šíření bez mého souhlasu je nelegální.
České verze titulků jsou mým duševním vlastnictvím. Více v podmínách a ujednáních.