foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Ďakujem za preklad c...
tak to jsi mě zase n...
myslím že taťku taky...
Nooo, nějak se mi to...
Pethushka - Search - Finále!
Nezačala jsi překlád...
Tak já to mám za sebou. Ale od pondělí si dám se svým mužským repete. Jsem si jistá, že tenhle seriál se mu bude na 100 % líbit. Já jsem naprosto unešená a jsem ráda, že nejsem náročný divák.
Teda málokdy překládám na přání, protože když jsem to udělala a pak mě to nebavilo, tak jsem z toho měla depku. Naštěstí se to stalo jenom jednou a seriál už má jiný překlad, takže mě to netrápí.
A je to. Ani to nebolelo a za mě spokojenost. Krásně civilní, troška nadsázky a kupodivu víc napínavé než romatické. Žádné veledílo a ani si na to Šéf nehrál. Sice jsem čekala, že se bude víc vařit,


   Tak jdeme na to. Připraveni? 3, 2, 1, start! Neplánovaný překlad, tak doufám, že bude stát za to. První díl rozhodně zaujal a myslím, že mezi hlavní dvojicí to bude fungovat. Tím spíš, že se v jednom týmu evidentně nepotkávají poprvé.


   A je to tu zase. Já tenhle pocit a v hlavě znějící: Tak prázdná, tak prázdná, tak prázdná, teď budou se mi všechna rána zdát, fakt nesnáším. Není to tak silné jako po Scarlet Heart, ale mám pocit, že kus mě je zase v čudu. Tohle byla vážně parádní jízda od začátku do konce, a i když vím, že víc dílů by mohlo dané věci uškodit, tak něco ve mně stejně křičí: Ještě! Já chci ještě! 🙈

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList

-----

© Ainny 2011 - 2020Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.