foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Ďakujem za preklad c...
tak to jsi mě zase n...
myslím že taťku taky...
Nooo, nějak se mi to...
Pethushka - Search - Finále!
Nezačala jsi překlád...

   Tentokrát ne seriál, ale film, na který netrpělivě čekám, i když má premiéru až teď 14. března. Ale copak jde odolat dvojici So Ji-sub a Son Ye-jin? Správně, nedá. 

   Do štěstí mladé rodiny vstoupí smrt. Soo-a umírá, ale slíbí, že se za rok v deštivém dni vrátí. Woo-jin se pomalu smiřuje s její smrtí a sám vychovává jejich malého syna. Jenže Soo-a se po roce opravdu objeví, ale vůbec nic si nepamatuje. Jde o adaptaci (a remake) japonské novely Ima, Ai ni Yukimasu Ichikawy Takujiho.
This comment was minimized by the moderator on the site

Tohle už mám v hledáčku delší dobu, Božská v této roli bude určitě úžasná, ostatně jako vždy
Sice kouzlo příběhu bude kapánek poníženo tím že už jsem dvakrát viděl snímek Ima, ai ni yukimasu s okouzlující Yuko, ale Božská je prostě Božská ;-)

Tyckin
This comment was minimized by the moderator on the site

Toto ti "šlohať" nebudem. To sa báť nemusíš. Božská a ani on nie sú mojimi favoritmi, ale príbeh ma zaujal. Pekne to vyzerá. Som rada, že je to film. Ale momentálne sa viac teším na iný film. Trochu z iného prostredia, takého studeného,...

Toto ti "šlohať" nebudem. To sa báť nemusíš. Božská a ani on nie sú mojimi favoritmi, ale príbeh ma zaujal. Pekne to vyzerá. Som rada, že je to film. Ale momentálne sa viac teším na iný film. Trochu z iného prostredia, takého studeného, ľadového...

Číst dál
DoramaQueen
This comment was minimized by the moderator on the site

Posted by DoramaQueen:

Dobre no, dobre mi tak!


Nevěřím, že bys mi Božskou šlohla, ani kdyby sis to přečetla. Ale moc se na to těším. Do toho půjdu hned, jak budou slušný titulky.

Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

OMG..... vedela som o tom filme, ale ukážky som nevidela a popis som si neprečítala poriadne. Dobre no, dobre mi tak! Vyzerá to naozaj veľmi dobre a na vreckovky. Toť zase kúsok u teba, ktorý mi pohne srdcom, mám ten strach

DoramaQueen
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList

-----

© Ainny 2011 - 2020Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.