foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Ó, děkuji. Tomu říká...
Ahoj Ainny, děkuji z...
Mně se líbila v All ...
Tyckin - Candy Candy
To spíš já mám pocit...
Ainny - Candy Candy
Ale neříkej. Ty se n...

Na co koukám...

... a co na to říkám


Cunning Single Lady
15/16
Titulky - Pethushka

------Partners for Justice
S01
10/32
Titulky - Ivuše
  Změna je život a někdy zabere docela dost času. Nicméně mám hotovo. A o co že šlo? Nebudu vás zatěžovat podrobnostmi, prostě bylo potřeba zaktualizovat střeva webu, abych mohla přejít na rychlejší server, provádět aktualizaci komponent a tak všelijak. Objevovalo se mi tu dost chyb, ale naštěstí je tu google a fóra, kde mi poradili. Jediným problémem zůstaly komentáře. Na komponentu, kterou jsem používala, se vývojáři vybodli, takže je zastaralá. Nejdřív jsem chtěla najet na fejsbůkové komentáře, ale... Ani při registracích po vás nechci skutečná jména, je mi jedno, co tam vyplníte, hlavní je funkční e-mail. Proto mi tahle možnost nebyla moc sympatická. Takže jsem si koupila jinou komponentu. A bác ho, nešla nainstalovat a dokonce na chvilku shodila celý web. Dobrý no. Vývojář byl naštěstí v pohodě a peníze mi vrátil.

   Takže jsem si koupila jinou. Takový koníček někdy leze do peněz, ale nikdy by mě ani nenapadlo, abych vám sem hodila číslo účtu s žádostí o drobný obnos. Proč taky? Já se rozhodla, že chci překládat a titulky zvěřejňovat a rozhodnutí mít web je taky moje. Kdyby mi stačilo nahrávat na Aki, tak bych ho neměla. Ale mě jeho tvorba bavila od chvíle, kdy jsme měli net a to už je hodně dávno.

   Ani tahle komponenta není úplně ideální, písmo ve formuláři by mohlo být tmavší, ale dá se to a doufám, že vás to od psaní neodradí. Uvažovala jsem, že bych se na komentáře úplně vybodla, ale chyběly by mi. Poslední dobou se tu krásně rozjíždí diskuze o překládaných seriálech a já o ni nechci přijít. Snad si zvyknete vy i já. Odměnou nám bude rychlejší web. Pokud by vám cokoliv nevyhovovalo, dejte mi vědět a já se pokusím to systémem pokus/omyl vyřešit. ?

P.S. Že je teď překlik na komentáře nad obrázkem, jste si určitě všimli, ale pro jistotu. ?
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

* Kontaktní formulář *

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2021Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.