foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

To jsem ráda. Mám to...
Ahoj, natrápil som s...
Za málo. ...
Děkuji za upozornění...
Snad tě to moc nezkl...
    Moje pauza bohužel (jak pro koho ?) končí. Přistání naopak čeká. Vzhledem k tomu, že seriál má předtočené jenom scény, které se odehrávají mimo Koreu a na poloostrově panují nepříznivé klimatické podmínky, rozhodlo se vedení televize, nevystavovat herce nepřízni počasí a tento týden má seriál pauzu. Vysílat se budou sestřihy již odvysílaného. což je pro mě výhoda. Ne, že bych si myslela, že onlajn doženu. To vzhledem k počtu řádků opravdu nehrozí. Ale je příjemné vědět, že mi utečou o něco míň. To je jedna věc, o kterou jsem se s vámi chtěla podělit. Tou druhou je, že po skončení My Country se do ničeho dalšího nepustím, dokud neudělám Božskou s Trávníkem. Ti mají titulky delší než leckterý film a asi se toho budu chtít rychle zbavit. ?

  

   Tak a to je pro dnešek všechno. Zítra nebo pozítří se dám zase do práce. Ještě jednou všechno nej v roce 2020 a všem vám moc děkuji za přání. I když jsem neodpovídala všem, všechna mi udělala radost. ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Proč je Trávník Trávníkem? :think: :-) Nedovedu si představit co musel hrát aby si tuhle přezdívku vysloužil?

Carnivora
This comment was minimized by the moderator on the site

Za tím jsem já a Eunka. Když se Hyun Bin vracel z vojny, tak mu manažer říkal, aby se nenechával už ostříhat. Jenže on je hrozně svědomitý a vrátil se vylepaný jako bažant. No a protože se říká, že má na hlavě kanadský trávník, tak jsem to v...

Za tím jsem já a Eunka. Když se Hyun Bin vracel z vojny, tak mu manažer říkal, aby se nenechával už ostříhat. Jenže on je hrozně svědomitý a vrátil se vylepaný jako bažant. No a protože se říká, že má na hlavě kanadský trávník, tak jsem to v jedné diskuzi zmínila a už mu to zůstalo. Tenkrát se půl roku čekalo, až mu vlasy dorostou, aby mohl natočit reklamu. :D<br /><br />Žampión vznikl úplně stejně. V téže diskuzi jsem prohlásila, že je to "on mého srdce žampión". Eunka se toho chytla a taky se to s ním táhne. I když zrovna tyhle dva si pamatuje jménem snad každý. :-)

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Pauza nevadí, nejen Božskou je člověk živ A jelikož já patřím mezi starší generaci co nemusí mít všechno hned, tak absolutně o nic nejde, filmy a seriály sjíždím bez ohledu na datum vydání, hlavní je, když se líbí ;-)

Tyckin
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2020Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.