foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

To jsem ráda. Mám to...
Ahoj, natrápil som s...
Za málo. ...
Děkuji za upozornění...
Snad tě to moc nezkl...

   Už jsem dlouho nic neplkala jenom tak a zdá se, že teď jsem do toho dostala chuť. Vlastně je to díky Nooně. Ta mě donutila k zamyšlení, které páry jsou pro mě ty nej. Dalo by se jich najít pochopitelně hodně, ale které se mi vybaví úplně nejdřív a v jakém pořadí? A jsem u prvního problému. Je to současná dvojice v podání Son Ye-jin a Jung Hae-ina, nebo je to Eric a Seo Hyun-jin? Oba páry mezi sebou měly chemii jako blázen a jednomu se ani nechce věřit, že to "jenom" hráli.

   Po nějaké době přemýšlení jsem na první místo přece jenom postavila pár z Another Oh Hae-young. Důvod proč dostali přednost, je docela prostý. Už jsou to dva roky, co jsem je viděla a překládala a dost často si na ně vzpomenu. Seriál byl ve své době hodně velká pecka s obrovskou sledovaností, kterou mohly velké televize jenom závidět. Byť měl prvky fantasy (Ericovy vize budoucnosti), tak působil věrohodně, civilně a herce bavilo hrát. To dokazuje i scéna, z které jsem dala úvodní obrázek. Původně měl ten polibek vypadat jinak, ale Eric nebyl spokojený, takže to prostě udělal po svém. :^))).
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

   Druhé místo je jasné. Something in the Rain. Miluju hlavní hrdiny. Navzdory věkovému rozdílu k sobě neskutečně sedli a oba jsou tak výbornými herci, že z nich ten vzájemný cit prýští i přes monitor a já se při jejich sledování culím jako kretén. Je zajímavé, že opět je to seriál kabelovky a jeho vyznění je úplně jiné než tomu bývá u celoplošných televizí. Nejsou přeslazení, nejsou afektovaní, je to prostě pár z vedlejšího vchodu. Myslím, že i za dva roky pro mě budou stejně nezapomenutelní jako jejich kolegové.
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  
    Třetí příčku obsadí můj úplně první pár. Úžasná, roztomilá a krásná Liška Shin Min-ah a její nomu nomu chua se nedá zapomenout. Stejně jako hoi-hoi Lee Seung-giho. Víc asi nemusím psát. Je úplně jasné, že mluvím o My Girlfriend is a Gumiho. Kouzelný seriál, kterému mnozí vyčítají utahaný konec, který mě tak vůbec nepřišel. Naopak. Já si díky těmhle dvěma zamilovala Koreu a přála si, aby to nikdy neskončilo. Svým způsobem se mi to přání zatím plní, protože ani po sedmi letech mě Korea nepustila ze svých spárů.
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

    Bramborovou medaili dostává jediný tragický pár, který mezi tou první pěticí mám. Lee Joon-gi a IU. Scarlet Heart: Ryeo. I od tohoto seriálu letos uběhnou dva roky a i on ve mně zanechal nesmazatelnou stopu. Ne, každá láska vyjde, ale málokterá je tak tragická, zoufalá a nechá v lidech tolik prázdnoty jako v srdci a životě Wang Soa. Seriál, na který se nedá zapomenout díky hereckým výkonům všech protagonistů, kteří hráli jako o život. Bože, jenom to píšu, mám před očima scénu, kdy Wang So stojí úplně sám uprostřed rozlehlého paláce a je mi tak těžko na srdci, že začínám pochybovat o tom, jestli jsem vůbec normální. :^)
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

   A poslední pár, na který si kdykoliv vzpomenu, si zahráli Son Ye-jin (jak to ta baba dělá?) a Lee Min-ho. Nevím, jestli to tak mám jenom já. Ale mám pocit, že jediná chemie, které jsem si u Min-hoa všimla, byla právě mezi ním a Ye-jin. V žádném jiném seriálu to prostě nejiskřilo. Ani v City Hunterovi ne a to se tenkrát dali s Nánou dohromady. Nevím, a je mi to celkem i jedno. Personal Taste je moje srdcovka a tihle dva párem na páté příčce.

   Kdybych si projela seriály, které jsem už viděla, určitě by se mi vybavily i další páry. Ale... Ale právě, že bych musela číst ten seznam, abych si je vybavila. Tahle pětice mi naskočila bez většího přemýšlení téměř okamžitě. Proto jsou mými nej a nemyslím, že by je někdo vyšoupnul. To se spíš objeví další nezapomenutelní, kteří ten můj seznam rozšíří a já za to budu jenom a jenom ráda. :^)
This comment was minimized by the moderator on the site

Posted by SaiyansX:

...

O srdcovkách jsem psala v zimě tady: http://ainny.cz/serialy/137-vyryte-do-srdce, takže tam je moje pětice něj seriálů.
Co se týká OST, to je právě další námět, který mám v hlavě (a dva ze seriálů v článku budou i tam)....

Posted by SaiyansX:

...

O srdcovkách jsem psala v zimě tady: http://ainny.cz/serialy/137-vyryte-do-srdce, takže tam je moje pětice něj seriálů.
Co se týká OST, to je právě další námět, který mám v hlavě (a dva ze seriálů v článku budou i tam). Stejně jako pět nej filmů a pět mých nejoblíbenějších záporáků. Otázka je, kdy to hodím na sklo. Ono to zabere dost času, který většinou věnuju titulkování. :-)

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

*

SaiyansX
This comment was minimized by the moderator on the site

Posted by Tyckin:

Moon Lovers bych určitě nevynechal, ale tam to s tím vztahem, resp. párem, bylo poněkud komplikované...

Máš svým způsobem pravdu. On to vlastně nebyl pár jako ti ostatní, ale oba byli tak výborní, že ta láska mezi nimi byla...

Posted by Tyckin:

Moon Lovers bych určitě nevynechal, ale tam to s tím vztahem, resp. párem, bylo poněkud komplikované...

Máš svým způsobem pravdu. On to vlastně nebyl pár jako ti ostatní, ale oba byli tak výborní, že ta láska mezi nimi byla skoro hmatatelná, takže se mi vybavili taky. :-)

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Tak za mne Son Ye-jin a Lee Min-ho v Personal Taste - sice to tam chvíli trvalo, že se dali označit za oficielní páreček, ale kouzelní byli od samého počátku Ovšem takový Lee Seung-gi s "lištičkou Shin Min-a byli též ukrutně rozkošní, zejména...

Tak za mne Son Ye-jin a Lee Min-ho v Personal Taste - sice to tam chvíli trvalo, že se dali označit za oficielní páreček, ale kouzelní byli od samého počátku Ovšem takový Lee Seung-gi s "lištičkou Shin Min-a byli též ukrutně rozkošní, zejména ona tedy Moon Lovers bych určitě nevynechal, ale tam to s tím vztahem, resp. párem, bylo poněkud komplikované...

Číst dál
Tyckin
This comment was minimized by the moderator on the site

No jasně. Můžeš si vybrat kohokoliv. I když teda Black by v tvém případě zaváněl spíš zlatokopectvím. Přece jenom už je to starší pán.

Už mě i napadlo další téma, ale to si nechám zase na jindy. Teď už musím za Slunečníkem. Ještě jsem na něho...

No jasně. Můžeš si vybrat kohokoliv. I když teda Black by v tvém případě zaváněl spíš zlatokopectvím. Přece jenom už je to starší pán.

Už mě i napadlo další téma, ale to si nechám zase na jindy. Teď už musím za Slunečníkem. Ještě jsem na něho dneska ani nesáhla.

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Áno, bože áno... Viac takýchto článkov, nech si zaspomínam aj ja. Noona a Aramis... alebo skôr Noona a hocikto? Tá má chémie na rozdávanie a aj ju rozdáva. Uvažovala som teraz, ktoré páry sú to u mňa z mojich prekladov a teda asi môj pár zo...

Áno, bože áno... Viac takýchto článkov, nech si zaspomínam aj ja. Noona a Aramis... alebo skôr Noona a hocikto? Tá má chémie na rozdávanie a aj ju rozdáva. Uvažovala som teraz, ktoré páry sú to u mňa z mojich prekladov a teda asi môj pár zo Strong Woman a Yoona a křen z King Loves, tých som šipovala strašne spolu. A do tretice by som povedala seriál This Life is our first, pretože tam boli 3 hlavné páry a bože... boli spolu skvelí všetci. Hlavne Esom a jej priateľ. No najviac by som si želala, aby sa dali zo Strong Woman aj v skutočnosti dokopy, lebo on uviedol, že ju mal naozaj rád. Tam som to čakala... škoda. U teba Moon Lovers... tam nie je o čom. To už len podľa toho, koľkokrát som to videla a ako ma to zničilo... to sú favoriti moji u teba. Tú tvoju Another si musím kuknúť niekedy. Fakt, že hej. Toľko ju všade chváliš. Musím proste. Môžem šipovať aj seba s niekým? Alebo to je tabu?

Číst dál
DoramaQueen
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2020Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.