foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Aspoň někdo. Myslím,...
Děkuji ti za titulky...
Tady až tak bolavej ...
Od čtvrtýho dílu mě ...
Díky za odpověď....

My Drama List

0
Completed
What's Up? (7/20)
7.6
Currently watching
Mouse (2/20)
8.5
Currently watching
7.5
Currently watching
Ukázat vše »
Asi jste to už zaznamenali. Seriál Joseon Exorcist asi končí dřív, než vůbec začal. V Koreji vzbudil velkou nevoli zkreslením historických postav a údajně přikloněním k čínskému vlivu, který byl podtržený i jídly,na kterých si pochutnával tlumočník a kněz ze západu. Ze začátku se zdálo, že bude stačit seriál upravit, ale bohužel se do celé záležitosti vložil i Modrý dům a pak se stáhli i sponzoři. Nemá smysl, aby tu ten první díl měla, takže překlad ruším, dodělám Špióna a po něm se vrátím k Triangle. S čím ho budu střídat v téhle chvíli nevím. Rozhodnu se až po Špiónovi. Pokud by se stal zázrak a seriál se povedlo oživit, pochopitelně bych se k němu vrátila.

Yonhap News

P.S, Ten druhý díl dodělám, i když třeba zbytečně.

This comment was minimized by the moderator on the site

teda to si fakt už dělají prču!! Svět se v zadek obrací!!!! A to tam přece psali, že je to fikce... to jsou blbci, fakt.... nechápu to... moje nervy... fakt... no to jsem už nakakaná taky teda... asi jim tam pojedu udělat pořádky!!

Entef
This comment was minimized by the moderator on the site

Já jsem už od včerejška a rozhodně nejsem slušná, protože mě prostě serou! Pochopila bych to, kdyby udělali zmetka ze Sejonga (vymyslel hangul), kterého hraje Vdova. Ale ten měl být kladný! do piďous! Přes víkend udělám ten druhý díl, protože to...

Já jsem už od včerejška a rozhodně nejsem slušná, protože mě prostě serou! Pochopila bych to, kdyby udělali zmetka ze Sejonga (vymyslel hangul), kterého hraje Vdova. Ale ten měl být kladný! do piďous! Přes víkend udělám ten druhý díl, protože to je asi jediný jak je můžu aspoň imaginárně podpořit. Je to zbytečný, ale ta chvilka času mě nezabije. Oni ho do toho vložili mnohem víc. A k ničemu.

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Chcela som si to zajtra pozrieť a oni to zrušia. Snáď sa stane zázrak a seriál obnovia.

Danusa
This comment was minimized by the moderator on the site

Je to škoda a docela mě to překvapilo. Takové chování bych čekal spíše od Číny, kde si takové věci pečlivě hlídají. Většinou stačí napsat na začátku, že se jedná o smyšlené události, které neodráží historii. Vau fakt velký údiv, že se do toho...

Je to škoda a docela mě to překvapilo. Takové chování bych čekal spíše od Číny, kde si takové věci pečlivě hlídají. Většinou stačí napsat na začátku, že se jedná o smyšlené události, které neodráží historii. Vau fakt velký údiv, že se do toho vložil i Modrý dům.:-)

Číst dál
Ksinbad
This comment was minimized by the moderator on the site

Ono je to jedno k druhému. Myslím, že hlavní problém je ta Čína. Kdysi si nárokovali jejich ženšen, teď zase kimchi. Takže Korejcům teď asi vadí všechno čínské. Což docela chápu. U nás vadí spoustě lidí všechno ruské (americké...). Na to už se...

Ono je to jedno k druhému. Myslím, že hlavní problém je ta Čína. Kdysi si nárokovali jejich ženšen, teď zase kimchi. Takže Korejcům teď asi vadí všechno čínské. Což docela chápu. U nás vadí spoustě lidí všechno ruské (americké...). Na to už se nabalují ty další věci. Každopádně je to škoda. Tomuhle se dalo celkem jednoduše vyhnout.

Číst dál
Ainny upravil(a) komentář. Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Tak škoda, tešila som sa :/ !

Michaela
This comment was minimized by the moderator on the site

Uvidíme, v databázích zatím není nic. Ovšem sponzoři se stáhli, takže ...

Ainny
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

* Kontaktní formulář *

Kde ještě mě můžete najít:

Instagram
Discord
Dorama CZ/SK
Facebook (momentálně neaktivní)
MyDramaList
Čsfd
-----
© Ainny 2011 - 2021


Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.