foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

To jsem ráda. Mám to...
Ahoj, natrápil som s...
Za málo. ...
Děkuji za upozornění...
Snad tě to moc nezkl...


   Ach jaj, to je drámo, že ani na vaření není vůbec čas. A to jsem si posledně tak libovala. Co mi ale leze na nervy, je ten mrňavej capouch. Ze začátku mi ta holčina nevadila, ale v tomhle díle, bych ji nejraději neviděla. Stala se z ní namyšleně přeslazená ředitelka zeměkoule. Děs běs.

↓SPOILER↓
  

 

 

Už nějakou dobu je mi falešné Belly spíš líto, než že bych jí přála něco špatného. Chvílemi se sice chová jako stejný rozmazlenec jako ta malá, ale u ní to pramení spíš ze zoufalství. Sice by mohla být spokojená, že má to, co má, ale při její povaze to byl od papínka fakt danajský dar. Doufám, že se stane něco, co to zvrátí a dopadne to s ní dobře.
This comment was minimized by the moderator on the site

no to teda bylo zase drama!! ale takové normální, příjemné... ne takové to mega a klepu se pod duchnou... moc díky za titule Ainny. No jak je vidět, tak někteří lidé jsou nepoučitelní... jsem si říkala, že zlounský tatík se dá dohromady a ono...

no to teda bylo zase drama!! ale takové normální, příjemné... ne takové to mega a klepu se pod duchnou... moc díky za titule Ainny. No jak je vidět, tak někteří lidé jsou nepoučitelní... jsem si říkala, že zlounský tatík se dá dohromady a ono prd... asi se ještě více naštval no těším se na další díl, dle ukázek po titulcích to bude celkem masakr

Číst dál
Entef
This comment was minimized by the moderator on the site

PS: sice se nevařilo, ale tak nějak ze zvyku jsem si baštu raději nachystala...

Entef
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2020Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.