foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

To jsem ráda. Mám to...
Ahoj, natrápil som s...
Za málo. ...
Děkuji za upozornění...
Snad tě to moc nezkl...
  Hlásím, že žiju, jsem totálně vyčerpaná, ajťák bych být nemohla. Nicméně web je snad připravený na vyšší verzi a rychlejší server. je tu pár změn, ale to nechám, až nebudu vidět rozmazaně a nebude mě třeštit hlava. Teď tu máte prvního Erica a musím říct, že pro mě to bylo docela překvapení, čekala jsem romcom a on mord, neznámé dítě a záporák z My Country. To je za trest. Já byla tak ráda, že jsem se ho zbavila.  ?

   O jedné novince vám napsat musím. Starý modul na komentáře byl nepoužitelný, takže jsem zatím nahrála facebookové komentáře. Vůbec nevím, jak poznám, že jste mi napsali, ale říkám si, lepší něco než nic. Uvidím, jak to bude vypadat. Pokud by to mně ani vám nevyhovovalo, tak se poohlédnu po něčem, co by se starým komentářům podobalo víc. Tak to je všechno a já jdu počítat ovečky.This comment was minimized by the moderator on the site

Prosím, kde sa dá nájsť tento seriál na stiahnutie?

jarah
This comment was minimized by the moderator on the site

Ďakujem za preklad. Skvelé nechápem prečo až teraz som to začal pozerať. Eric je skvelý, hlavne koniec bol top Rýchlo idem pozrieť ďalšie diely

JacobSteven upravil(a) komentář. JacobSteven
This comment was minimized by the moderator on the site

To já taky nevím proč až teď. Jj, konec mě rozsekal, protože jsem akorát dokoukala Kingdom a pak se mi objevila zombie i tady.

Ainny
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2020Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.