foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

To jsem ráda. Mám to...
Ahoj, natrápil som s...
Za málo. ...
Děkuji za upozornění...
Snad tě to moc nezkl...
Pozdě ale přece. Po přestávce, v které jsem dodělala Search a doklepla dlouho rozpracovaný film, se vrací Triangle. Dlouhý seriál se pomalu rozbíhá a jsem zvědavá, co všechno taková nálož dílů přinese.
Bum, bác, prásk! Tenhle díl byl pecka, jestli to teda může být ještě větší. V minulých dílech byl čas na oddech, tady je nabitá snad každá vteřina, až došlo k tomu, k čemu dojít muselo.

   Taky jste si říkali, co se bude teď dít? Ukázky ze sedmičky napověděly a je jasné, že jedeme dál. Tohle asi bude pěkný drámo až do konce. Nadporučíka Leeho je mi docela líto,

   Týden utekl jako voda a víkend ještě rychleji. Nicméně slovo jsem dodržela a druhý Triangle je hotový. A teď zase zpátky do demilitarizované zóny. Koukala jsem, že scénárista Search napsal

   Čím dál tím líp. Tohle je ideální bič na moji lenost. Teď si teda musím odskočit k Trianglu, ale to neva. Váš ohlas na to, že jsem se do šest let starého seriálu pustila, mě překvapil a potěšil.
Bohaaa, ještě to párkrát napíšu, ale tohle byla trefa do černého! Jsem totálně pohlcená Pátráním, že nemám myšlenky na nic jiného. Takže následující týdny budou vypadat takhle. V týdnu dva díly Search
A jsme skoro v půlce ténhle netradiční a skvělé záležitosti. Děj zatím nedrhne, jenom čekám, kdy něco provede ta malá holka, protože jak tam nacpou dítě, je jasný, že s ním bude nějaká komplikace.

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2020Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.