Trochu se mi to teď vymklo z ruky. A zrovna v tu nejmíň vhodnou chvíli, ale takový už je život, co naděláme. Nicméně se pomalu začnu vracet do starých kolejí, ale aby to bylo bez stresu, musím si udělat v hlavě pořádek. Věřte nebo ne, ale každý odložený nebo pomalý překlad mě děsně žere. A bych měla aspoň trochu klid na duši, napíšu vám, jak si to teď představuju. Pochopitelně nevím, jestli to tak bude, ale udělám pro to maximum.   
  
   Ze tří rozpracovaných seriálů má, k mé velké radosti, největší stahovanost Flower of Evil, takže zůstává prioritou a dokud nedojedu online, budu dělat jenom na něm. Panovník a Chef Moon, musí bohužel počkat. Trochu mě utěšuje, že Panovníka mohou nedočkavci dokoukat bez čekání na mě. Hůř je na tom Chef, ale tam jsme lehce za půlkou, takže finále by už mělo být bez problémů. Po dokončení Flower, dodělám oba seriály tak rychle, jak to jenom půjde.

  
   Na podzim už by mě měla čekat jenom jedna novinka - The Spy Who Loved Me. Její vysílání je předběžně naplánováno na říjen a v hlavní roli bude opět Eric Moon. Pravděpodobně ji nezačnu hned, jak se začne vysílat, ale zase moc velká prodleva tu asi nebude, uvidím. Do konce roku pak mám v plánu začít ještě dva seriály. Triangle a Queen for Seven Days. Z filmů bych chtěla udělat Bad Guys a hned jak se objeví i novou Shin Min-ah ve filmu Diva.

  
   Tak to je asi zatím všechno a moc vám děkuju za trpělivost.

   P.S. Určitě jste si všimli malé proměny webu. Snad vás moc nezmátla a rychle se zorientujete. Vrátila jsem se k původnímu rozložení článků a vrátila banner, v kterém můžete nově vidět poslední čtyři dokončené překlady.