Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Nejnovější komentáře

Odpočívej, ono ti ...
No měla bych ...
Jj, proto jsem ...
Což nemění nic ...
Já ti to ...

Na co koukám...

... a co na to říkám

The Game: Towards Zero
28/32
Dá se to. Víc v článku, ale pozor jsou tam spoilery.
-------------

Mr. Sunshine
12/24
Půlka a ten můj chlap netuší, co ho čeká...

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.

-----

© Ainny 2011 - 2020


Komentáře (13)

   Skoro to vypadá, že jsem si v posledním roce zasedla na Jang Hyuka, ale to je fakty náhoda. Na Daemang jsem se chystala už hodně dlouho, ale ne kvůli němu. Kdo mě zná, ví, že prvním popudem byla Son Ye-jin.

   Park Jae Younga svěří jeho matka otci. Aniž by tušil, že ho vychovává nevlastní matka, vyrůstá v laskavého a přátelského muže. Je úplně jiný než jeho záhadný a bezohledný otec a starší bratr Park Si Young. Od dětství miluje Yoon Yeo Jin, aniž by věděl, že má mnohem vyšší postavení než on. Ve chvíli, kdy mu dojde, jak krutá a bezohledná jeho rodina je, utíká z domova. Přidá se k Choi Dong Hee a jejímu otci, díky kterým se poprvé setkává se svou biologickou matkou, která se stala vlivnou osobností. Může dobrý, ale naivní muž podpořit právoplatného vládce, nebo uspěje jeho bratr se svým zločinným plánem? Který z bratrů získá dívku, do které jsou oba zamilovaní?
Pro napsání komentáře se prosím přihlaste.
Komentář se nahrává... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Tyckin · 25/07/2017
  Tak Summer Scent byl z mého pohledu neobsahový a nudný, ovšem zase Božská tam byla opravdu nekrásnější jakou jsem ji kdy viděl, to kompenzuje vše a stálo to za to :roll:
  Tak pevnou vůli, abys ten Daemang někdy celej přežila, na kouzelnou Božskou se těším jako malej kluk Zatím to sledování budu prokládat na uspokojení nějakejma jinejma asijskejma kočkama než se tím prokoušeš :lol:
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Ainny · 25/07/2017
  [quote name="Tyckin"]...[/quote]
  To už tak u starých věcí bývá a není to poprvé, co ti starý seriál s Božskou nesedl . Ona bude mít víc prostoru a kouzelná je i jako kluk.
  Při počtu řádků, které to má, bych jiný seriál pomalu končila. Tady dělám každý díl dýl než užvaněnou Lišku. To je pak těžký, no... :sad: Ale pořád je tu jistota, že to, byť tempem pomalým, dodělám.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Tyckin · 25/07/2017
  Tedy nepotěšila jsi mne s těmi překladatelskými plány, ale naprosto to chápu - z překladu musí člověk mít radost, jinak chybí motivace. Ostatně já jsem po 6 dílech taky trochu zklamán - jednak mi to zpracováním přijde ještě takové nevyzrálé a pak především mladičká Božská (Son Ye-jin) se tu neobjevuje zatím moc často a ještě se maskuje za chlapa
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Tyckin · 12/07/2017
  Tak upřímně se ani nedivím Obrazovou kvalitu to má horší jak Daemang, kvalitu seriálu těžko soudit, kolik lidí by to oslovilo je otázkou a vzhledem k tomu jaké jsou tam titule, to už byl byl celkem masochismus tenhle překlad Nicméně určo to někdy skouknu, i v angličtině, mladičká Božská je prostě nádherná :lol: Spotlight už mám v předstihu stažené a tajně jsem doufal, že se do něj někdy vrhneš
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Ainny · 12/07/2017
  [quote name="Tyckin"]Tak alespoň že to není užvaněné jako nejmenovaný seriál s Lištičkou
  Jináč když vidím 19letou Božskou v "A Delicious Proposal"... 8) Tam je EN hardsub a k tomu externí turecké titulky , ale s tím budu případně otravovat až příští rok, letos už nemáme s Pedrossem nárok vznášet jakékoli návrhy natož požadavky :lol: A zdá se, že už jsem jedinej kdo ten seriál seeduje, ten si musím hlídat [/quote]
  Popravdě do toho se mi vůbec nechce, to si nechám až na konec. Další s božskou bude Spotlight. Jediné, co jsem s ní zatím nesehnala je Sun Hee and Jin Hee.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Tyckin · 12/07/2017
  Tak alespoň že to není užvaněné jako nejmenovaný seriál s Lištičkou
  Jináč když vidím 19letou Božskou v "A Delicious Proposal"... 8) Tam je EN hardsub a k tomu externí turecké titulky , ale s tím budu případně otravovat až příští rok, letos už nemáme s Pedrossem nárok vznášet jakékoli návrhy natož požadavky :lol: A zdá se, že už jsem jedinej kdo ten seriál seeduje, ten si musím hlídat
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Ainny · 12/07/2017
  [quote name="Tyckin"]No hádám že Božská se tam svlíkat nebude :roll:
  Jinak když čtu ty výlevy u překladu, Ainny musí za tenhle slib překladu Pedrosse nenávidět, já ho ale velebím :lol:
  Ale na Božskou v prvních dílech ještě nenarazím, jen vydržet... [/quote]
  No, to asi ne.

  Ale ne, já to chtěla dělat dřív, než jsem Pedrosse poznala. On to jenom urychlil. :)

  A ty titulky... Mám k tomu ještě bulharské, s kterými mi pomáhá strejda Google, ale v nich je mnohdy něco úplně jiného než v těch anglických. Tak se řídím podle těch, které dávají větší smysl. Víc mi vadí, že mě to zdržuje. Ideální je, když člověk jenom píše a nemusí nikam překlikávat. Klika je, že to není užvaněné, takže se to dá vydržet.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Tyckin · 12/07/2017
  No hádám že Božská se tam svlíkat nebude :roll:
  Jinak když čtu ty výlevy u překladu, Ainny musí za tenhle slib překladu Pedrosse nenávidět, já ho ale velebím :lol:
  Ale na Božskou v prvních dílech ještě nenarazím, jen vydržet...
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Ainny · 04/07/2017
  [quote name="Bri10"]Já si počkám, až bude venku aspoň půlka, jsem schopná to sjet najednou, protože jsem maniak . No ty víš, co já ráda. Doufám, že se aspoň "někdo" svlíkne... ach jo, proč v těch mých seriálech jsou ty chlapy furt oblečený? Jsem z toho frustrovaná. Ty moji policajti se snad nesprchujou! [/quote]
  Šmíráku! My si s Sharrou dneska užily hned několikrát. Hwarangové byli velmi čistotní. :-P
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Bri10 · 03/07/2017
  Já si počkám, až bude venku aspoň půlka, jsem schopná to sjet najednou, protože jsem maniak . No ty víš, co já ráda. Doufám, že se aspoň "někdo" svlíkne... ach jo, proč v těch mých seriálech jsou ty chlapy furt oblečený? Jsem z toho frustrovaná. Ty moji policajti se snad nesprchujou!

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.