Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Nejnovější komentáře

Na co koukám...

... a co na to říkám

The Game: Towards Zero
28/32
Dá se to. Víc v článku, ale pozor jsou tam spoilery.
-------------

Mr. Sunshine
11/24
Aaaa, tři kohouti už se sešli na jednom smetišti, paráda! ?

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.

-----

© Ainny 2011 - 2020


Komentáře (28)
  
   No dobře, je konec. Jednou to přijít muselo, ale proč mě to zase tak rozhodilo? Jasně, jsou seriály, které skončí a jede se dál. Ale pak jsou seriály, které skončí a mám pocit, že dál se prostě jet nedá. Jsou v hlavě ještě pár dní, týdnů, měsíců, let... Tohle je ten druhý případ. Bude těžké se teď vrátit k Panovníkovi a začít Erica, ta prázdnota tu prostě je. A je o to větší, že ten poslední díl a hlavně jeho začátek je díky hereckým výkonům, z kterých se mi, hlavně v jedné scéně (a že fakt snad nebyla zahraná, ale prožitá, takový pláč jednoho a zoufalství druhého se snad ani zahrát nedá), opravdu zatajil dech.

   Nevím, co psát, abych nic nevykecala, takže prostě okopíruju hodnocení z čsfd, které jsem napsala už před časem, protože jsem nechtěla, aby mi konec případně zkazil celkový dojem. Opravit ho můžu vždycky. "Já to prostě nebudu komentovat, protože by to bylo zase samý Ty kráso! a tak. Řeknu jenom jedno: Božská s Trávníkem si po společném filmu tenhle seriál prostě vymodlili, protože o tom celou dobu mluvili, že si spolu chtějí zahrát ještě jinak než přes monitor. Modlili se velice svědomitě a oba tady mohli předvést svoje úžasné herectví ve všech možných situacích. Jejich charisma a vzájemná chemie opět vyvolala vlnu spekulací o jejich skutečném vztahu v civilu. Navíc to je seriál, na kterém vidíte, jak to herce bavilo. Počínaje kapitánovými soudruhy po bandu vesničanek, kteří si snad jednotlivé scény během natáčení ještě okořenili. Je mi úplně jedno, jak je to dlouhé, nenudila mě jediná vteřina. Je mi úplně jedno, kolik tam je nelogičností, protože i vážné scény mi někdy vykouzlily na tváři úsměv, ty romantické pak naprosto debilní výraz plný chtíče "já chci taky" a ty dojemné mi málem vyplavily čočky. Pro mě prostě naprostá srdcovka a vzhledem k překladu i "dítě" kterému odpustím jakékoliv chyby. Hmm, nakonec jsem se docela rozkecala. "

 
  Tak a to je pro Nouzové přistání u tebe asi všechno, těším se na vaše reakce a komentáře. O víkendu se (snad) uvidíme u Panovníka a příští týden začneme vařit s Ericem. Mějte se fanfárově a já se jdu dospat. ?

P.S. Všimli jste si, že se na Aki objevil další překlad? Jsem zvědavá, tak jsem do titulků nakoukla. Medajly a detajly mě zabilo a stačilo, o nabalovací technice (rozuměj svádění) ani nemluvím. Víc vidět nemusím. Kdyby autorka raději dodělala korejské The Liar and His Lover, které jí už tři roky stojí. Na překlad takhle "dospělého" seriálu zatím ještě nemá.
Pro napsání komentáře se prosím přihlaste.
Komentář se nahrává... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Lee · 12/05/2020
  Děkuji za překlad, vážně ten konec.. mě rozsekal.. byl úžasný a ten konec. Ach jo.. (3
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Miike · 10/05/2020
  Ahoj, díky moc za výběr a překlad. Tuto poslední nálož jsem dal na dvakrát, původně jsem si těch posledních +-dvacet minut chtěl dát až zítra, ale nakonec jsem to nevydržel. :cry: :cry: :cry: . Další seriál co mi bude od srdce chybět.
  • Tento komentář byl zneveřejněn.
   Ainny · 12/05/2020
   To mi povídej. Dokonalost sama.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Carnivora · 08/05/2020
  Krásný seriál to byl Ainny. Moc ti děkuju za výborný překlad a řadím si Crash na svou listinu top seriálů, určitě si ho za čas zase ráda pustím. Hlavní dvojice měla mezi sebou tolik jiskřiček, že by to zapálilo stodolu. :oops: A Božská v džínách a černé kožené bundě vypadala tak dokonale, že by jí člověk fakt nehádal blížící se čtyřicítku. Těžko se mi loučí s tímto seriálem. :cry:
  • Tento komentář byl zneveřejněn.
   Ainny · 10/05/2020
   Tak hlavně žes to stihla.

   Těžko jsem se vracela k Min-hoovi, takže jsem si chvilku hrála s grafikou, kterou se potřebuju aspoň trochu naučit, když "nejsou lidi". Ale už jsem zpátky a počítám, že zítra se zakousnu do Erica.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Ksinbad · 08/05/2020
  Rozhodně to byl jeden z nejlepších korejských seriálů, který jsem viděl. Děkuji za překlad.
  • Tento komentář byl zneveřejněn.
   Ainny · 08/05/2020
   Paráda, kupodivu i my dva se někdy můžeme shodnout.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  janinka16 · 08/05/2020
  Koniec :cry: Nechce sa mi ani veriť. Napísala si to vo svojom popise veľmi pekne. Naozaj zrazu zostane akosi prázdno, akoby človek zrazu o niečo prišiel. O to ťažšie sa mi s týmto kúskom lúči. Herecky pre mňa na dlhý čas neprekonateľné. Celé zloženie tohto seriálu si zaslúži búrlivý potlesk. A jeden taký posielam tiež tebe Ainny. Ďakujem :*
  • Tento komentář byl zneveřejněn.
   Ainny · 08/05/2020
   Souhlasím, ti dva nasadili laťku pořádně vysoko a už mají i první nominaci na 56th Baeksang Arts Awards, tak uvidíme.
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Danusa · 08/05/2020
  Všetko sa raz musí skončiť. Božská a Trávnik opäť neostali nič dĺžny svojej hereckej povesti. Ich bravúrny výkon bol hodný Oscara. Budú mi chýbať. Ktovie ako dlho si počkáme na ich ďalší spoločný počin. Nesmiem tiež zabudnúť na Homolkovcov, bez ktorých by tento seriál bol ochudobnení. Ďakujem Ainny za tvoj prvotriedny preklad,ktorý mu ešte pridal vyššiu hodnotu.
  • Tento komentář byl zneveřejněn.
   Ainny · 08/05/2020
   To si ani nezasloužím, ani dobré titulky by ze špatného seriálu neudělaly, dobrý. Naopak to jde kupodivu docela dobře, takže jsem ráda, že jsem jim to moc nezkazila. ;^)
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  Entef · 08/05/2020
  Ainny, mockrát děkuji za titulky a za to, že jsem to mohla s Tebou tak hezky prožívat
  Ani nevím, co napsat... dle předpokladu jsem zaslzela... a zůstalo trochu prázdno :-( Tohle bude seriál, na který se fakt ráda znovu podívám. Byl úžasný, vtipný, napínavý, vedlejší postavy super, o hlavních hrdinech by se daly napsat stovky krásných vět. Scénář absolutně nekulhal... bylo to neskutečné... (3 Vedle tohoto jsou ostatní seriály trochu divné momentálně :-D Sleduji jako Ty The Game, některé věci tam nedávají trochu smysl, uvidíš ke konci a je to takové nedomrlé. A od Soobin Itaewon Class, to je fajn, ale zatím tomu chybí to, co měl Crash. Uvidím, co se mnou udělá King. Nicméně zatím řadím Crash do TOPky Ještě jednou díky moooc fantastické
  • Tento komentář byl zneveřejněn.
   Ainny · 08/05/2020
   Rádo se stalo. Já neslzela, u scény na hranici jsem řvala jak Homolka u Chuno. Jak to ta Božská mohla takhle zahrát, brečet tak, že se až zajíkala, to bylo neskutečný. A to jeho zoufalství a uřvaní Homolkovi. Uááá
   • Tento komentář byl zneveřejněn.
    Entef · 11/05/2020
    bylo to skvěléééééé fakt... a díra je pořád... no zkusím ji zacelit Kingem....
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  apoo · 08/05/2020
  Díky moc za celú sériu,zatiaľ som pri 14.diele a potom asi skočím na odporúčaný Padam Padam (3
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  minyop · 07/05/2020
  Velikánske ďakujem za mňa i za moju krajšiu a múdrejšiu polovičku, bez ktorej by som naozaj nebol úplný človek
  minyo
 • Tento komentář byl zneveřejněn.
  magdal · 07/05/2020
  ďakujeeeeeem, toto bola riadna jazda, nenudila ma jediná scéna ani diel, perfektné a jedno z
  tých na nezabudnutie, vďaka za prekladanie :oops:

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.