Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2020


  Kruh se uzavřel a s ním i celý seriál. Zase toho vím o korejské historii o něco víc. Zjistila jsem, kde má kdo z herců svoje hranice, a kdo naopak žádné nemá. Tím druhým myslím pochopitelně Jang Hyuka, o kterém jsem si původně myslela, že bude spíš do počtu. Nebyl, vyměnil si roli s Yang Se-jongem, který se na tuhle roli vůbec nehodil. Takhle ubulený nebyl ani Iljimae, a že ten to umí ze všech nejlíp. 😉 To ale neznamená, že bych na něho zanevřela, jenom ho prostě mám raději v seriálech ze současnosti. No a Woo Do-hwan? Toho jsem viděla poprvé a řekla bych, že ne naposled. Jeho postava byla skvěle zahraná a já mnohdy nevěděla, co si o něm myslet. Byl výborný a my se s ním letos na jaře zase sejdeme. Tak a víc toho nenapíšu, v noci jsem se vypsala až až. 😊
Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

# Miike 2020-03-28 21:21
Tak je to za mnou a naprosto úžasnej seriál, děj, herci, bojový scény. Ale ten konec, i když ho chápu, tak mi zlomil srdce. ... Co se týče Kinga, tak to je jasná volba, bude to pecka a jsem rád, že u toho budu z tebou.
# Danusa 2020-03-27 17:30
No všetko sa raz musí skončiť. My country bol kvalitný historický seriál a to vďaka znamenitému Jang Hyukovi. Ten chlap sa vie vžiť do každej jednej postavy, ktorú stvárňuje a povzniesť ju na herecký Olymp.Škoda len, že zas nechali zomrieť oboch mladých hrdinov. Dúfam, že The King... bude mať lepší koniec inak ma porazí ak nedajbože nechajú Lee Min Hoa umrieť.
Ďakujem za dokonalý preklad celého seriálu. :D
# Ainny 2020-03-27 19:35
To mi neříkej ani ze srandy. Min-ho a umřít? To bych nedala! To ne, i když... bude hrát dvojroli, co když to bude 50 na 50? I tak mě to nakrkne. :D
# burdka 2020-03-25 08:24
Děkuji za titulky, pěkný historický seriál. Jen hlavní hrdina mě tedy za srdce nechytl, přitom v jedničce Romantic doctor… se mi moc líbil. Jang Hyuk skvělý, ten se mi tedy líbí všude :D , má výborný hlas. Woo Do Hwan byl také dobrý, toho si musím pohlídat :D .
# Entef 2020-03-24 21:58
Ježiš Ainny... tohle mi fakt nedělej před spaním!!! :lol: Tohle mám naplánováno na zítra, kdy si zase udělám nějakou mňamku a dobrý nápoj k tomu, kapesníky (a kdyby došly, mám toaleťák) a jedu!!! Tož po tom, co jsem si teď přečetla neusnu jako!! :lol: Panenka je boží a jsem ráda, že se Ti líbí (3 mě taky, čehož sis jistě nevšimla, páč to dokážu parádně skrýt 8) :D A jsem neskonale šťastná, že budeš dělat jeho další seriál :) těším se jak puberťačka :oops: Snad se překonám a vydržím se mrknout až zítra :)
# Ainny 2020-03-24 22:09
Vydrž, ono ti to neuteče a ty nebudeš ráno jako zombie. :P
# Entef 2020-03-25 21:06
SPOILER! tak jsem si to samozřejmě obrečela... :cry: ach jo :sad: Už vím, proč jsi psala, že bych vypadala jak zombie :(
Bang byl démonický a ten konec...to zahrál naprosto skvěle! To že je super, jsem věděla, ale ten úplný jeho závěr... bomba...
Moje panenka byla taky super... On to má asi tak nějak v krvi. Zatím se mi líbil všude, jen v Saja se mi zdál trochu, malilinko slabší. No ale už se těším na ten nový seriál s ním :) chvilku to bez něj dám :)
Ainnyinku, děkuji mnohokráte za titule :) bylo to super :) přiznávám, některé díly byly trošku zbytečné (jako co do děje), ale užila jsem si to :)
+1 # Ainny 2020-03-25 21:21
SPOILERY!!! Já ti ani ne. Nějak jsem na to byla připravená. Toho ujišťování, že přežijí oba, na mě bylo trochu moc. A Bang-won na konci. To je prostě: Ty kráááso! Ta jeho osamělost nebyla tak velká jako v případě Wang Soa ve Scarlet Heart (z té mám doživotní následky), ale byla tam. Byl hrozně nešťastnej.

Konec u vodopádu bych si asi dokázala i odpustit. Ukončila bych to pohledem na Bang-wona a třeba poznámkou, že panoval od do.

Celkově jo, čekala jsem od toho trochu víc, ale nikdo mě tam nenudil, snad jenom panenky otec mě moc nebavil, ale naštěstí neprudil až do konce. :D Celkově jsem spokojená a teď už natěšená na vařícího Erica. ;-)
# Entef 2020-03-25 21:30
SPOILER: ano, ano... ten vodopád, to jsem čekala tam něco takového bude, ale přesně jak píšeš: Bang na trůnu a tečka! To by byl lepší konec! Ježiš a ten jeho pohled se slzou... jsem otevřela pusu dokořán! :) Ano a další souhlas s tím ujišťováním...t o mě trochu nebavilo a bylo jasné jak to dopadne, kdyby furt neujišťovali, jak to přežijí, tak by ten konec nebyl tak jasný už v půlce dílu.

Ainny, omlouvám se. Jak jsem asi byla z toho rozrušená O-) tak jsem aj zapomněla napsat do předešlého komentu SPOILER. Když tak ho raději smaž, ať nepřipravím lidi o konec :(

Děkuji :)
+1 # Ainny 2020-03-25 21:34
Nemyslím, že bys tam něco prozrazovala. Snad těmi smajlíky. Ale doplnila jsem ti to tam. ;-)
# magdal 2020-03-24 19:16
(3 ďakujem za titulkym posledné časti si pozriem pekne jednu po druhej, nechávam si to ako zákusok
# magdal 2020-03-24 19:21
Woo Do Hwan bol úžasný v The Great Seducer čo doramaqueen prekladala
+1 # Ainny 2020-03-24 19:41
No jo, když já nemám čas koukat. Je to děs, tolik bych toho chtěla vidět, ale zároveň jsem hrozně zvědavá, jak pokračují ty "moje" seriály. :^)

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.