Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2020   Připraveni na úplně jinou jízdu? Fajn, takže nasedněte, duchovně se nalaďte a půjdeme do kostela. Otec Kim řádí, kleje a používá pěsti. Jdeme na to, i když to má jednu malou chybu. Je to docela ukecaný. To jsem nečekala. Myslela jsem, že bude víc akce než řečí, ale co se dá dělat. Dva díly týdně vám slíbit nemůžu, ale počítám, že to bude vždycky tak po pěti dnech. Někdy to může být víc a někdy míň.


   Navíc bych chtěla, až se to trochu rozjede, pokračovat i v Discovery of Romance. Čekajícím na Secret Forest se omlouvám. Dočkají se, ale až později, protože by se mi to s Knězem asi pletlo. Po Knězi se vrátím k tomu.

   A ještě mám jedno trochu méně nemilé (ale fakt jenom trochu) oznámení. O víkendu nebudu překládat. Přeslice, o které jsem vám psala, že se odstěhovala do Japonska, jede do Čech na služební cestu a šéf ji poslal o dva dny dřív, aby se mohla zastavit doma. Takže si budu užívat svého dítka a k počítači zasednu jenom po chvilkách. Příště ji pravděpodobně uvidím až o Vánocích. Proto čekejte další díl až koncem příštího týdne. Děkuji za pochopení.

P.S. Gifkem mě potěšila DoramaQueen a určitě ho ještě někdy použiju. 😃Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

# Miike 2019-04-09 20:29
Tak první dva díly za mnou a chválím výběr, Nečekal jsem, že to pojede tak pěkně po másle. Kněz a prokurátorka, pěkně rozjeté držky, podle mého gusta.
# Miike 2019-04-07 19:12
Ahoj, díky moc za titulky. Tož jsem teda zvědavej. Měj se
# Ainny 2019-04-06 18:39
Cituji monice1:
Nevedela som sa dočkať, kedy budú title k dispozícii aj pre nás "Normálov".

Njn, tohle máte ve svých rukou. ;-) To já neovlivním. Zrovna dneska jsem přidávala další tři vyvolené. :-)
# monice1 2019-04-06 18:35
Ďakujem, ďakujem, ďakujem... Urobila si mi ohromnú radosť. Nevedela som sa dočkať, kedy budú title k dispozícii aj pre nás "Normálov".
# katka 2019-04-06 11:01
chci jen poděkovat otec Kim je skvělý a zažil toho zřejmě víc než dost ale paní prokurátorka co se týče výřečnosti není pozadu , moc děkuji

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.