foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Nejnovější komentáře

Ainny - Dorama žije
Já ho znala z Aki, a...
Tyckin - Dorama žije
Jelikož o Discordu s...
Fuu akože ďalší skve...
Ainny - Dorama žije
Už se to uklidňuje. ...
Tyckin - Dorama žije
Tak to teda čučím ...

Na co koukám...

... a co na to říkám


Time Slip Dr. Jin

01/22
Nakonec jsem si vybrala něco jiného, protože Black...

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

-----

© Ainny 2011 - 2020


Statistika

Dnes31
Včera845
Týden1805
Měsíc6865
Celkem423949
    Moje pauza bohužel (jak pro koho ?) končí. Přistání naopak čeká. Vzhledem k tomu, že seriál má předtočené jenom scény, které se odehrávají mimo Koreu a na poloostrově panují nepříznivé klimatické podmínky, rozhodlo se vedení televize, nevystavovat herce nepřízni počasí a tento týden má seriál pauzu. Vysílat se budou sestřihy již odvysílaného. což je pro mě výhoda. Ne, že bych si myslela, že onlajn doženu. To vzhledem k počtu řádků opravdu nehrozí. Ale je příjemné vědět, že mi utečou o něco míň. To je jedna věc, o kterou jsem se s vámi chtěla podělit. Tou druhou je, že po skončení My Country se do ničeho dalšího nepustím, dokud neudělám Božskou s Trávníkem. Ti mají titulky delší než leckterý film a asi se toho budu chtít rychle zbavit. ?

  

   Tak a to je pro dnešek všechno. Zítra nebo pozítří se dám zase do práce. Ještě jednou všechno nej v roce 2020 a všem vám moc děkuji za přání. I když jsem neodpovídala všem, všechna mi udělala radost. ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Proč je Trávník Trávníkem? :think: :-) Nedovedu si představit co musel hrát aby si tuhle přezdívku vysloužil?

Carnivora
This comment was minimized by the moderator on the site

Za tím jsem já a Eunka. Když se Hyun Bin vracel z vojny, tak mu manažer říkal, aby se nenechával už ostříhat. Jenže on je hrozně svědomitý a vrátil se vylepaný jako bažant. No a protože se říká, že má na hlavě kanadský trávník, tak jsem to v...

Za tím jsem já a Eunka. Když se Hyun Bin vracel z vojny, tak mu manažer říkal, aby se nenechával už ostříhat. Jenže on je hrozně svědomitý a vrátil se vylepaný jako bažant. No a protože se říká, že má na hlavě kanadský trávník, tak jsem to v jedné diskuzi zmínila a už mu to zůstalo. Tenkrát se půl roku čekalo, až mu vlasy dorostou, aby mohl natočit reklamu. :D<br /><br />Žampión vznikl úplně stejně. V téže diskuzi jsem prohlásila, že je to "on mého srdce žampión". Eunka se toho chytla a taky se to s ním táhne. I když zrovna tyhle dva si pamatuje jménem snad každý. :-)

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Pauza nevadí, nejen Božskou je člověk živ A jelikož já patřím mezi starší generaci co nemusí mít všechno hned, tak absolutně o nic nejde, filmy a seriály sjíždím bez ohledu na datum vydání, hlavní je, když se líbí ;-)

Tyckin
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.