Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2019


      Život je stejně fajn. Když vám dá po tlamě, dřív nebo později pošle někoho, kdo vám tu ránu pofouká. Včera jsem dostala, jako poděkování za titulky, dopis až z Koreje. Pisatelka tam odjela studovat a ptala se mě, co mi má za titulky přivézt. Nic jsem nechtěla, už ten dotaz mi udělal obrovskou radost. Ale byla neodbytná, takže jsme se nakonec dohodly na pohledu. Přiznám se, že už mi to vypadlo z hlavy a včera přišel krásný pozdrav s hanbokem. Je úžasné, když víte, že na vás někdo myslí, cení si vaší práce a jeho sliby nejsou jenom do větru.

   Jestli si to tu přečteš: Ještě jednou moc díky, užívej si to tam, musí to být jako nekončící sen.
😘Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

+1 # Entef 2019-10-31 18:13
to je moc hezké a krásně jsi to napsala :)
+1 # Tyckin 2019-10-31 10:22
Tak to je hezké, i taková blbůstka fakt potěší :-) Pobyt v Koreji docela závidím - nemám na to odvahu ani zdraví, navíc bych se tam určo hned zamiloval :roll: Ale Korejštinu se učím pořád, mne to baví :D Dokonce jsem to tuhle i využil - na japonský film Birthday Card (2016) nejsou anglické titule, tak jsem na to čučel s korejským hardsubem a snažil stíhat něco přečíst, pochopit a popř. i odposlouchat z Japonštiny - docela na mozek :D Ale hlavní je, že Ainny je dobitá a může nám zase dělat radost překlady ;-)
# magdal 2019-10-31 05:56
nádhera, plne si to zaslúžiš :-)
+2 # Pryes 2019-10-30 19:52
To je krásny darček, pekné od nej. :love:
+1 # Carnivora 2019-10-30 17:04
Jéé, to je od ní moc krásné. :oops:
+1 # Ainny 2019-10-30 18:15
Že jo, zahřálo to u srdce. Asi se budu muset vypsat z depky častěji. Nejdřív jste mě povzbudili vy tady a teď tohle. Moje baterky jsou dobitý na 100 %, takže bych o víkendu nejraději seděla doma a ťukala do klávesnice. :-)
+1 # Carnivora 2019-10-30 22:26
Úplně na první dobrou než mi to došlo, jsem si myslela, že sis zakoupila hanbok a hodláš v něm překládat, aby ti to šlo lépe od ruky, ale myslím, že i pohlednice je vážně krásná a moc tě potěšila. :D Také jsem měla v plánu jet do Koreje, učila jsem se korejsky kvůli tomu, jenže se nám zadařilo mládě a tak šly prozatím sny stranou. Snad se někdy zadaří a jako rodina vyrazíme všichni, ovšem chtěla bych, aby z toho děti taky něco měly, tak asi až budou starší. :think: Pokud se něco nezvrtne u Kima bude tu jižní Korea ještě za pár let stát a počká. :-)

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.