Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2019   Pokud se vám zdá, že jsem zpomalila, pak nespíte. Bohužel je to opravdu tak. Květen byl poněkud hektický a začátek června bude zrovna tak. Minimálně do středy bude moje tempo podobné šnečímu. Od čtvrtka by už mělo být líp. Někdy holt člověka dožene reálný život, ale nebojte, já mu zase uteču a vrátím se ke svému tempu. Je toho tolik, co chci udělat. Ale ono je to zvolnění čas od času na místě. Možná podvědomě cítím, že už to časem stráveným u kompu přeháním, a proto se mi toho nakupí tolik, že jsem ráda, když si sem na chvilku sednu.


   Zítra jsem většinu dne mimo domov, ale navečer bych chtěla udělat korekturu Kněze a můžu vám slíbit, že první polovina seriálu je zakončená ve velkém stylu. Tak jako dneska jsem se u překladu nesmála už hodně dlouho. Polda s Knězem mě totálně odrovnali. O Honey ani nemluvě, začíná se pěkně rozjíždět. Nevím proč, ale mám pocit, že je podobně střelená i v civilu, i když po Shark, bych to do ní rozhodně neřekla. Fakt se máte na co těšit. Vsadím boty, že na jejich akci hned tak nezapomenete. Hrozně se těším, až se zítra pustím do opravy.


Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

# Lee 2019-06-09 11:36
Ainny naber síly a odpočiň si, my počkáme na další díly dle tvého tempa.. je krásně a je super, že máme na co koukat.. ale tvůj život je důležitější :)
# Carnivora 2019-06-03 11:19
Taky jsem omezila čas sezení před notebookem, začalo být krásně a tak se synkem vyrážíme na výlety dokud ještě neprotestuje proti kočárku nebo nosítku. :-) Takže odpočívej a relaxuj ať nabereš sílu. :oops:

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.