foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Titulky od vás

Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Jak na titulky

Nejenom pro začátečníky (Ajvngou)
Časování (Ajvngou)
Gramatika (Ajvngou)
Dialogy a něco navíc (titulky.com)
Programy (forum.akihabara.cz)
SW a mp4 (titulky.com)
Vysvětlivky (titulky.com)
Přečasování - SW (ainny.cz)
Přečasování - Aegisub (ainny.cz)
Korektury (ainny.cz)
Parametry (ainny.cz)    Vážení, tak přesně takhle se cítím já. Zjistila jsem, že včera zveřejněný devátý díl, který byl pro VIP někdo z devíti (!) lidí zneužil a nejenom, že mi neráčil dát vědět, že dělá hardsuby a třeba se zeptal, jestli mi to nevadí. Ale co mě rozpálilo do běla, je fakt, že tam už nahrál devátý díl! To je nehorázná sprostota a zneužití mé důvěry. Když VIP začínalo, upozorňovala jsem na fakt, že pokud zjistím nějaké zneužití, tak tuhle výhodu zruším.
  
   Do prdele práce! Jsem fakt vytočená do bílýho žáru. Tím spíš, že si myslím, že vím, kdo za tím je. Hlavně, že mi tu všechno nadšeně komentuje. Dotyčnou, která udělala hardsuby ke Korunovanému klaunovi tímto žádám o jejich smazání! Žádám ji, aby mi přes kontaktní formulář laskavě vysvětlila, co to má znamenat. Co si o sobě myslí? Přitom mám dole na stránce jasně napsané, že si nepřeju manipulaci se svými titulky. Od VIP očekávám, že mají k mé práci respekt a váží si jí. Dotyčná evidentně nikoliv. Pokud to do sobotního poledne neudělá, dostane ban na těchto stránkách. Nikdy jsem nikomu ban nedala, je to krajní řešení, ale já si svoji práci nenechám znechutit člověkem, který sice poděkuje, ale jinak je jako pes, který kousne do ruky, která ho hladí. A pokud chce argumentovat faktem, že chtěla, aby to vidělo víc lidí, tak to nemusí. Myslím, že jsem v téhle komunitě dost známá a o vlastní reklamu se postarám sama.

   Říkám si, že Klauna stahuje míň lidí, návštěvnost jde dolů. Aby taky ne, když se na mě někdo takhle přiživuje! Jak říkám, nemám ráda, když někdo dělá hardsuby za mými zády, ale už jsem si na to za ty roky tak nějak zvykla a ani po nich nepátrám. Zneužití VIP je na mě už moc! Pak tahle výhoda ztrácí jakýkoliv smysl a navíc ten hardsub vnímám i jako výsměch. Asi tu pletu páté přes deváté, ale prostě házím svoji frustraci na sklo, protože se z toho vzteku musím vypsat. Chtěla jsem dneska začít desátý díl, nezačnu. Nemám chuť, nemám motivaci, nemám nic.

   Mějte fajn víkend.


Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

#28 Tyckin 2019-03-05 19:27
Tak ano, asi nebudeš jediný opravdu dobrý titulkář, ale konkurence bude dost omezená :D A když k tomu přidám náš společný střet zájmů u pár hereček, tak u mne jsi prostě nejlepší :-* Holt se ale vždycky najdou lidi, co to nedokáží ocenit, svět už jiný nebude :roll:
#27 Ainny 2019-03-03 19:53
Cituji Tyckin:
...

No jo, Ajňucha někdy startuje na první našlápnutí, ale když ty titulky jsou její děti no. :D Ale u nás to byla soukromá záležitost a mohl za to vlastně někdo jiný. :D A víš, že sice nastartuju, ale většinou mi to dlouho nevydrží. O-)

Tohle bylo něco jinýho a bylo to veřejné. Tak jsem to i veřejně řešila. Ono se mi uleví, když se vypíšu. :D

Jinak děkuji, i když si myslím, že dobrých titulkářů je víc. I když... asi bych je spočítala na prstech jedné ruky. ;-) Zní to neskromně, co? Ale tohle je jedna z věcí, v kterých si dost věřím no. 8)
#26 Tyckin 2019-03-03 19:32
Jelikož už jsem starší ročník, tak celkem žasnu, jak daleko může zajít něčí nadrženost na novinky a drzost současně :roll: Copak jde o jediný seriál na světě, že to musí být hned a ještě takhle zneužít cizí práci a pustit na veřejnost? Já jsem Ainuš jednou taky vytočil když jsem měl zatmění mozku, ale před tím i poté platilo to samé - lepší titule jsem nikdy nikde nepotkal a kolik u toho stráví času si ani nedokážu představit, takže to možná ani neumím plně docenit :think: Kažopádně já to nebyl, mám tu rest asi 90 starších seriálů ke zhlédnutí :D Chtělo by to dva roky prázdnin... :-)
+1 #25 sharra 2019-03-03 08:35
Karma je zdarma. Přeji jí, aby to naběhnutí stálo za to.
#24 Pethushka 2019-03-02 19:04
Cituji Ainny:

Btw, nakoukla jsem do Kněze a Honey je neskutečná. Mám pocit, že z ní bude napravená hříšnice. A z duchovního otce je úplně stejně hotová jako já. :D Vůbec mi nedochází, že spolu hráli v Žralokovi, protože tam oba byli úplně jiní. Těším se na to čím dál tím víc. :love:


Jsem na ně zvědavá. Honey v hlavní roli je splněný sen.

PS: Dneska začínám s Klaunem :)
#23 Lee 2019-03-02 13:03
Cituji Ainny:

Ono to tenkrát bylo v létě, byla vedra, on byl navlečený v kostýmu a bylo to krátce po skončení Shark, takže toho měl plný kecky. :-|

Jee chudák to je.. vedra v Koreji jsou strašná.. to i v triku se nedá dýchat. :(
#22 Ainny 2019-03-02 12:34
Cituji Lee:
... vůbec se o sebe nestará - no to je umění, jako kdyby nebyl poučený z toho, co natáčí, že se snadno kolabuje.. :roll:

Ono to tenkrát bylo v létě, byla vedra, on byl navlečený v kostýmu a bylo to krátce po skončení Shark, takže toho měl plný kecky. :-|
#21 Lee 2019-03-02 12:20
Cituji Ainny:

Já taky ne. Nechápu, jak tohle může někoho těšit. Hlavně se dej brzy do kupy. Nesnáším horečku. 8(

On má pořád něco. Při Pirátech spadl z koně, pak zkolaboval z vedra... Nešetří se, chlap jeden žraločí. :roll:

to určitě dám, je toz toho počasí, všichni kolem mne nastydlí a jsem se tomu nevyhnula :D díky, vůbec se o sebe nestará - no to je umění, jako kdyby nebyl poučený z toho, co natáčí, že se snadno kolabuje.. :roll:
#20 Ainny 2019-03-02 11:49
Cituji Lee:

Já to nechápu...

Jsem ráda, že máme další díl a co to čtu o knězi.. se zranil? ajaj to bude natáčet dál, mě je to jasný, ale už se moc těším, protože si říkám, co tam bude za akci, když na sebe nedá pozor :(

Já taky ne. Nechápu, jak tohle může někoho těšit. Hlavně se dej brzy do kupy. Nesnáším horečku. 8(

On má pořád něco. Při Pirátech spadl z koně, pak zkolaboval z vedra... Nešetří se, chlap jeden žraločí. :roll:
#19 Lee 2019-03-02 11:44
Já to nechápu, máš s tím takové práce a děláš radost všem nám, co si rádi počkáme.. a někdo jde a udělá šup slepení :eek: -- nemám pro to slov... vážně nestojí to za to, aby ses tím trápila.. Jsem ráda, že máme další díl a co to čtu o knězi.. se zranil? ajaj to bude natáčet dál, mě je to jasný, ale už se moc těším, protože si říkám, co tam bude za akci, když na sebe nedá pozor :(

Rozcestník (Fórum)

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:
MDL

Rozcestník (fórum)
Akihabara
Databáze knih
ČSFD
-----
© Ainny 2011 - 2019
-----
Promítačku a pozadí vytvořila:


Statistika

DnesDnes254
VčeraVčera374
Tento týdenTento týden1001
Tento měsícTento měsíc7481
CelkemCelkem288504

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.