foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Titulky od vás

Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Jak na titulky

Nejenom pro začátečníky (Ajvngou)
Časování (Ajvngou)
Gramatika (Ajvngou)
Dialogy a něco navíc (titulky.com)
Programy (forum.akihabara.cz)
SW a mp4 (titulky.com)
Vysvětlivky (titulky.com)
Přečasování - SW (ainny.cz)
Přečasování - Aegisub (ainny.cz)
Korektury (ainny.cz)
Parametry (ainny.cz)


   Mučte mě, nechte mě klečet na hrachu a jíst chlebovou polívku, ale já prostě musím! Nechci odbíhat od Samuraje, pomalu ale jistě jdeme do finále. Máme před sebou poslední třetinu a já jsem na tomhle seriálu prostě závislá. Takže počínaje dneškem jedu jenom a pouze Mr. Sunshine. Někoho potěším, někdo bude zklamaný, ale má to i svoje výhody. Počítám s tím, že Sunshine bude hotový během čtyř týdnů a pak se můžete těšit, že budete mít každý týden jeden díl Discovery i Secret. To za tu chvilku čekání stojí, ne?

   A opět (pokolikáté už?) si dávám závazek nerozvrtávat víc jak dvě věci najednou. To je maximum! Ale raději bych jela jenom jeden seriál, protože když mi do něho vlítne nějaký on-line, tak jenom zabrzdím a nebudu muset nic přerušovat. Nechci dopadnout jako někteří rozvrtávači, kteří mají rozpracovaných xy věcí a klidně si začnou další se slibem, že každý týden. Jenže povídali, že mu hráli. Tohle prostě ne.

   Nezlobte se na mě a klidně mě příště, až zase něco začnu, pošlete do piďous. Zasloužím si to!Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

+1 #9 lioncel 2018-11-23 20:08
Neboj, za chvíli budu plně připraven .. ještě musím najít sandály a Wakizashi.
#8 Ainny 2018-11-23 20:01
Citace:
...
Ty mi dáváš. :D :D :D

Ale přiznávám se, že jsem s tebou jako osobním ochráncem tak trochu počítala. Takže díky, že jsi nezklamal. :D
#7 lioncel 2018-11-23 19:58
Prosím, já bych si dal raději polívku hrachovou ... Jinak, tvé rozhodnutí je naprosto správné a oprávněné, máš mou plnou důvěru, rozumím ti .. Souhlasí a podporuje ho i paní doktorka, co mě léčí ze závislosti na Ae-Shin, chci samozřejmě říct, na tomto seriálu. Popravdě, sám jsem ti chtěl navrhnout něco podobného už asi před patnácti díly, nevím to teď přesně, abych si nevymýšlel, ale na to jsem příliš ostýchavý a stydlivý, nerad také mluvím do práce druhých .. Takže, kdyby si někdo stěžoval, nějak tě napadal, jen mi dej jeho adresu a já už to s ním vyřídím - ty se nenech ničím a nikým vyrušovat, ani zdržovat ... Jdu preventivně nabrousit katanu. Děkuji ..
#6 Ksinbad 2018-11-23 08:14
Děkuji moc za informaci. Myslím, že když máš od ní toto info, tak nás nejspíš překvapí nejpozději na vánoce. Jsem teď rozhodně jistější, že s překladem neskončila. Také se těším na překvapení co plánuješ na vánoce. :-)
#5 DoramaQueen 2018-11-23 07:53
Cituji Ksinbad:
Také bych se chtěl zeptat, jestli nemáš náhodou email na Vejusku. Jak si mi poradila, tak jsem jí na Aki poslal soukromou zprávu, ale zatím žádná odpověď. Možná chystá nějaké překvapení v podobě více přidaných dílů najednou, ale jistý si tím vůbec nejsem. :-)


Ja mám od nej info, že toho má v škole veľa, ale celý november chcela prekladať čo najviac a vravela, že niečo už preložené má, len jej chýba korektúra. Takže ak som ju dobre pochopila, budúci mesiac nahrá, čo má. Ale na Aki minulý mesiac vôbec nebola, takže netuším, či to tak aj naozaj spraví. Toto vyzerá skôr tak, že skončila. Ťažko povedať teda.
#4 Ksinbad 2018-11-23 00:58
Já od desátého dílu čekám na celé přeložení této doramy, abych si jí užil přes vánoční svátky, takže rozhodně nejsem proti.

S tím tvým druhým odstavcem souhlasím, Věřím, že zaměřením na to co tě nejvíce baví, ti půjde překlad rychleji od ruky.

Také bych se chtěl zeptat, jestli nemáš náhodou email na Vejusku. Jak si mi poradila, tak jsem jí na Aki poslal soukromou zprávu, ale zatím žádná odpověď. Možná chystá nějaké překvapení v podobě více přidaných dílů najednou, ale jistý si tím vůbec nejsem. :-)
+1 #3 sharra 2018-11-22 11:52
Kdyby takhle zpomaloval každý, máme se jako v ráji. :D
#2 Ainny 2018-11-22 11:23
Cituji DoramaQueen:
...

Taky si myslím. Máš recht, drtivá většina, kdyby ještě zpomalila, tak už bude couvat. :D
#1 DoramaQueen 2018-11-22 11:19
Ja myslím, že je toto úplne super nápad. Budeš to mať rýchlejšie za sebou, zbavíš sa toho, čo má najviac riadkov a dozvieš sa, ako to celé dopadne. Ja neviem, čo by som pozastavila, keby mám niečo pozastaviť. :D Okrem toho, rýchlosťou prekladu ľudí rozmaznávame snáď už iba my dve na dráme. Tiež môžeme sem tam spomaliť na tempo, ktoré sa všeobecne nosí. A toto ani nie je spomalenie, alebo pozastavenie činnosti. Proste len dočasne niečo spravíš prioritne, aby si mala voľnejšie ruky na zvyšok. Ja myslím, že sa to dá pochopiť.

Rozcestník (Fórum)

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:
MDL

Rozcestník (fórum)
Akihabara
Databáze knih
ČSFD
-----
© Ainny 2011 - 2019
-----
Promítačku a pozadí vytvořila:


Statistika

DnesDnes243
VčeraVčera374
Tento týdenTento týden990
Tento měsícTento měsíc7470
CelkemCelkem288493

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.