foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Titulky od vás

Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Jak na titulky

Nejenom pro začátečníky (Ajvngou)
Časování (Ajvngou)
Gramatika (Ajvngou)
Dialogy a něco navíc (titulky.com)
Programy (forum.akihabara.cz)
SW a mp4 (titulky.com)
Vysvětlivky (titulky.com)
Přečasování - SW (ainny.cz)
Přečasování - Aegisub (ainny.cz)
Korektury (ainny.cz)
Parametry (ainny.cz)

   Tak máme dobojováno. Já i hrdinové Daemangu. Doděláno jsem měla už včera, ale na korektury posledního dílu nezbyly síly. Blbne mi klávesnice (kdyby tu byl nějaký ajťák, uvítala bych jeho rady). Když píšu, tak najednou celá ztuhne (externí funguje v pohodě), po chvilce se rozeběhne a dopíše to do místa, kde jsem psát přestala. Hrozně mě to rozčiluje, a proto jsem celý víkend gůglila a vrtala se v počítadle. Bez úspěchu. Asi už mi zbývá jenom poslední možnost. Celková přeinstalace, které jsem se snažila vyhnout. Jestli nepomůže ani to, tak to bude v řiti. Notes je v záruce a mně se vůbec nechce ho posílat až do Brna. Tím spíš, že za chvilku začne Pretty noona.Na čem překládat bych měla, ale já chci překládat na svém notesu. :^))) Ale teď už zpátky k seriálu. V celém článku si malinko zaspoileruju.
  
   Vlastně se chci vrátit jenom k Si-youngovi. Celou dobu mi strašně vadil. Byl mi skoro odporný, ale jak se blížil konec začínala jsem ho chápat. Vždyť on chtěl jenom jedno. Aby ho měl někdo rád. Tu, která ho milovala, ve své zaslepenosti neviděl. V posledním díle mi ho bylo hrozně, ale opravdu hrozně líto a prakticky všechno jsem mu odpustila. :^))) Skvěle napsaná a zahraná postava.

   Jinak jsem ráda, že mám překlad za sebou. Nad nekvalitou titulků jsem se vztekala mockrát. Bylo to tak náročné, že si myslím, že jsem titulky (například ty/vy) úplně neuhlídala. Nemohla jsem se pořádně soustředit. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu, ale nelituju, že jsem tenhle seriál udělala. :^)
   A na úplný závěr jedna perlička. Nevím, jestli se mi to zdá, ale řekla bych, že štítek na spodku šálku do Joseonu zrovna moc nepasuje. :^)))

   

Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

#9 Ainny 2018-03-23 18:54
Cituji SaiyansX:
Ainny: takže jsi nejspíš nebyla jediná s podobnou závadou, která byla až na úrovni zaváděče hardware.

To netuším. Problém začal rok a půl po koupi a denního používání. Ale jsem ráda, že to šlo vyřešit doma a v servisu byli tak vstřícní, že mě nenutili jim ho poslat. :-)
#8 SaiyansX 2018-03-23 13:49
*
#7 Ainny 2018-03-22 21:46
Cituji SaiyansX:
...

Pokud by tě to zajímalo, tak zdá se, že problém je vyřešen. Nová instalace Woken nepomohla, takže jsem psala do servisu (řešila jsem to s nimi celou dobu) a rada z dnešního rána zněla aktualizovat BIOS a odkaz na jejich stránky, kde byl ke stažení. Poslechla jsem a za hodinu a půl ani jedno zamrznutí. Začínám věřit, že to vydrží. :-)
#6 Ainny 2018-03-20 16:06
Cituji Tyckin:
...

Noona ti to vynahradí. Pokud s tím krámem nemrsknu o zem. :D
+1 #5 Ainny 2018-03-20 16:02
Cituji Amélie:
...

To je nádhera, podobné komentáře vždycky potěší, ale u tak staré věci dvojnásob. Díky. :-)
#4 Amélie 2018-03-20 14:21
Krásný seriál, sfoukla jsem ho za týden a dorazila zrovna včera, kdy jsi dodělala poslední díl ..........takže vlastně bez zastávky :-) Si-younga mi taky bylo nakonec líto, ale postavu herec krásně zahrál. Musela jsem ho dokoukat skoro najednou, až jsem z toho měla málem zánět spojivek :-D
Ainny moc díky za překlad :-) a těším se na další ....
+1 #3 Tyckin 2018-03-20 07:03
No jo holka, Win10, to máš těžký, s těma je spousta srandy a hlavně už i velký šmírák Microsoft teď ví, že jsi přeložila Deemang :D Každopádně ale velký dík za tu obětavost a trpělivost u děsných anglických titulků, zbývají mi poslední 4 díly, takže počítám o víkendu to okomentuji ;-) Sice jsem trochu zklamán, protože Božská je tam celkem málo a pořád za chlapa, ale co naděláme :-) V titulcích jsem sem tam možná zahlédnul drobnou chybičku, ale to byla fakt ojedinělá blbůstka, jsou výborné jako obvykle, zejména když přihlédnu ke zdroji. A hlavně pořeš tu klávesnici než bude Noona :D
#2 Ainny 2018-03-19 21:05
Mám desítky. Tohle jediné jsem neudělala, protože jsem nevěděla, co to udělá, když tu klávesnici shodím. Mít víc místa na stolku, tak to ani tak neřeším, Ale jsem zvyklá mít položené dlaně a u externí klávesnice, bych je musela mít ve vzduchu. :-)

Obnovení je pasé, protože to začalo někdy v lednu (nic, co bych v té době instalovala, jsem nenašla) a tak starý mi systém ani nenabídne.

Každopádně díky, zítra vyzkuším. Dneska jsem nějak grogy a pustila jsem si Queen Seong Deok. ;-)

Edit: Tak mi to nedalo a vyzkoušela jsem to. Nepomohlo. Myslím, že o víkendu se mám na co těšit a reinstalace mě nemine. Kdybych aspoň věděla, že to k něčemu bude...
#1 SaiyansX 2018-03-19 20:54
*

Rozcestník (Fórum)

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:
MDL

Rozcestník (fórum)
Akihabara
Databáze knih
ČSFD
-----
© Ainny 2011 - 2019
-----
Promítačku a pozadí vytvořila:


Statistika

DnesDnes362
VčeraVčera362
Tento týdenTento týden362
Tento měsícTento měsíc6842
CelkemCelkem287865

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.