foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Titulky od vás

Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Jak na titulky

Nejenom pro začátečníky (Ajvngou)
Časování (Ajvngou)
Gramatika (Ajvngou)
Dialogy a něco navíc (titulky.com)
Programy (forum.akihabara.cz)
SW a mp4 (titulky.com)
Vysvětlivky (titulky.com)
Přečasování - SW (ainny.cz)
Přečasování - Aegisub (ainny.cz)
Korektury (ainny.cz)
Parametry (ainny.cz)


   Od napsání svého skuhravého článku jsem přemýšlela, jak odměnit ty, kteří pro mě nejsou bezejmenní a mám od nich zpětnou vazbu. A přání k Vánocům rozhodně nebylo hlavním kritériem. Tak jako jste pro mě někteří anonymní, tak o jiných prostě vím, protože jsou mým Red Bullem a dávají mi kříííídla. A právě ti se od téhle chvíle mohou těšit, že budou mít titulky dřív než ostatní. Odkaz na konci článku bude fungovat jenom jim. Myslím, že je to tak fér.

   Pokud tam odkaz nemáte, pak vás pravděpodobně neznám a je jenom na vás, jestli poznám a dostanete ode mě přednostní práva. Na titulky.com (a nejenom tam) si musíte za určité výhody zaplatit. Já po vás nechci mamon. Mně stačí jenom a pouze sem tam nějaký komentář. Nic víc, nic míň. A pokud se budete cítit dotčeni a argumentovat, že nejste na psaní, pak to máte blbé. Mně se někdy po hodinách překladu pletou prsty jak vánočka a nestěžuju si. Dokonce jsem překládala jednou rukou, když jsem měla druhou zlomenou a v sádře, takže ne. S tím na mě nikdo nechoďte. Napsat: Díky, je to napinavý jak kšandy. Snad zvládne každý.

   A už vůbec na mě nechoďte s tím, že mě neznáte. Znáte mě mnohem líp než já vás a přesto si tu s "vámi" docela často povídám, i když vy mi neodpovídáte. Takže: Jaký si to uděláte, takový to budete mít. Buď titulky hned, nebo čekat. A ta čekací doba záleží jenom a pouze na mně. Vyděračské, co? Ale holt je to tak, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. 😝

   Berte to jako zkušební provoz, určitě ještě pár lidí přídám, až si projedu komentáře, protože teď mi krvácí srdce ze Samuraje a v hlavě mám prázdno.P.S. Tenhle článek je jediný, který vidíte všichni, protože ty další už zveřejním jenom pro VIP uživatele.


Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

+1 #34 Ainny 2018-12-30 12:36
Cituji JacobSteven:
Pekné riešenie. To, že budú pre niektorých preklady skôr je tiež motivácia komentovať. Ja inak ďakujem za preklady, hlavne sa už teším na ďalšie diely Discovery of Romance, ktoré aj keď budú neskoro to je jedno, počkám si. Ale taktiež sa teším aj na tvoje ostatné preklady.

I tebe jsem přesunula. Patříš mezi komentující nejenom tady, ale i u DQ, takže si myslím, že si tuhle výsadu rozhodně zasloužíš. :-)
+2 #33 JacobSteven 2018-12-30 12:28
Pekné riešenie. To, že budú pre niektorých preklady skôr je tiež motivácia komentovať. Ja inak ďakujem za preklady, hlavne sa už teším na ďalšie diely Discovery of Romance, ktoré aj keď budú neskoro to je jedno, počkám si. Ale taktiež sa teším aj na tvoje ostatné preklady.
+1 #32 Carnivora 2018-12-30 00:46
Za článek budu moc ráda, tento seriál mě dost sebral a i historické souvislosti mě zajímají. Občas si to samozřejmě scénáristi doupraví podle národnosti, aby vyšli v očích veřejnosti lépe než ti druzí, ale nedělám si iluze, že by při takových japonsko-korejs kých manévrech nepřišla o život hromada civilistů.
#31 Ainny 2018-12-29 21:17
Cituji Kristy77:
....

Děkuju a nápodobně. :-) Snad se ti brzy trefím do vkusu. ;-)
#30 Kristy77 2018-12-29 21:14
Ahoj, momentálně nekomentuju, protože na daný seriál nekoukám. Jsem tu chvíli na tvé stránce, kde jsem si stahovala titulky ke starším seriálům, za ty ti moc děkuji :). Určitě hned, až budeš překládat seriál na který budu koukat, tak hned budu přispívat svými komentáři a dojmy. Jinak teda navštěvují každý týden stránku, jestli náhodou už nepřekladaš něco na co čekám . Jinak přeji vše nejlepší do nového roku a ještě jednoho díky :)
#29 Ainny 2018-12-29 20:44
Cituji Ksinbad:
Jo žádné rozbory, nechci být na seznamu černých ovcí. :D

:D :D :D

Super, tak až půjdu do administrace, tak ti to nastavím, teď jsem ztracená v krásných Samurajových očích. O-)

P.S. Klidně to napiš, ale až budu o něco dál, pak už mi to případné diváku nebude tolik odrazovat. :P
#28 Ksinbad 2018-12-29 20:39
Jo žádné rozbory, nechci být na seznamu černých ovcí. :D
#27 Ainny 2018-12-29 20:32
Cituji Ksinbad:
No já jsem neměl žádné komentáře k posledním dílům proto, že čekám až bude seriál kompletní. Nevím jestli patřím mezi VIP, ale určitě mě znáš. :D Na Sunshine se moc těším, stejně jako na pokračování překladu Secret Forest.

Ano znám a popravdě jsem na vážkách, jestli tě do skupiny dát. Teď bych nerada, aby si to někdo špatně vysvětlil, ale prostě nevím, jestli dát výhodu někomu, kdo po PRVNÍM díle hodnotí seriál. Kdo píše absolutní nesmysly a nedá tomu šanci. Ať už šlo o Noonu nebo Discovery...
Ne, nejsem proti kritice, nemyslím si, že se "moje" seriály musí povinně líbit všem, ale napsat někomu, kdo něco překládá, že překládá kravinu a rozebírá proč a ještě je úplně mimo, protože po jednom díle se nedá pochopit podstata věci, není prostě imho fér. Když někdo to, co ty napíše po třetím, nebo čtvrtém díle, tak s ním budu diskutovat a bude mě ta diskuze bavit. Ale brát mi po prvním díle chuť do překladu, je prostě rána pod pás. Vím, že to nepochopíš, ale ostatní třeba jo.
Takže pokud ti VIP právo časem udělím, bude to s podmínkou. Opravdu si nepřeji, abys mi tu po prvním díle psal ty své rozbory. Rozumíme si?
#26 Lee 2018-12-29 20:31
Cituji Ainny:
Nelámej to, když budeš mít chuť, tak se prostě ozvi. :-)

Je dobře, že ses ozvala, určitě jsem ještě na někoho zapomněla. Ale až dodělám Samuraje, tak si sednu k výpisu komentářů a určitě ještě někoho přidám. ;-)


Určitě Ti zase napíši. (3 Díky moc, až budeš mít čas, oni i další budou rádi.
#25 Ksinbad 2018-12-29 20:22
No já jsem neměl žádné komentáře k posledním dílům proto, že čekám až bude seriál kompletní. Nevím jestli patřím mezi VIP, ale určitě mě znáš. :D Na Sunshine se moc těším, stejně jako na pokračování překladu Secret Forest.

Rozcestník (Fórum)

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:
MDL

Rozcestník (fórum)
Akihabara
Databáze knih
ČSFD
-----
© Ainny 2011 - 2019
-----
Promítačku a pozadí vytvořila:


Statistika

DnesDnes363
VčeraVčera362
Tento týdenTento týden363
Tento měsícTento měsíc6843
CelkemCelkem287866

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.