Titulky od vás

Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

Čekanky

Sdílení

Jak na titulky

Nejenom pro začátečníky (Ajvngou)
Časování (Ajvngou)
Gramatika (Ajvngou)
Dialogy a něco navíc (titulky.com)
Programy (forum.akihabara.cz)
SW a mp4 (titulky.com)
Vysvětlivky (titulky.com)
Přečasování - SW (ainny.cz)
Přečasování - Aegisub (ainny.cz)
Korektury (ainny.cz)
Parametry (ainny.cz)


   Ty kráso, nevím, jak vy, ale já rozhodně budu koukat hned od začátku Are You Human Too s DQ! Ani jsem nečekala, že to bude vypadat takhle dobře. Sice nevím, kde na to vezmu čas, ale tak nebudu spát, no. Einstein  spal taky tři hodiny denně a stačilo mu to. ;^)))

Zdroj videa: @mylovekbs

Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

#6 DoramaQueen 2018-05-20 17:42
Cituji sharra:
Cituji DoramaQueen:

Přejí úspěšné zkoušky a diváky máš rozhodně minimálně dva. :D


Nevadí, že som toto zbadala teraz, však? :D Tak som rada! Vúúhúúú! Dvaja diváci! Ešte zlomím Ivuš, nech to mám do tretice! :D
#5 sharra 2018-05-13 23:05
Cituji DoramaQueen:

Přejí úspěšné zkoušky a diváky máš rozhodně minimálně dva. :D
#4 Ainny 2018-05-09 19:50
Cituji SaiyansX:
Asi mi tady něco podstatného uchází, když musím mít takovou blbou otázku ... Jak že se jmenuje tento seriál o kterém je řeč? :-)

No jo, to jsem asi měla napsat, co? :oops: Je to Are You Human Too a měl by se začít vysílat v červnu.
#3 SaiyansX 2018-05-09 19:47
Asi mi tady něco podstatného uchází, když musím mít takovou blbou otázku ... Jak že se jmenuje tento seriál o kterém je řeč? :-)
#2 Ainny 2018-05-09 16:15
Mně je jedno, kdy to uděláš, ale prostě počkám na tvoje titulky. Nechci ty konkurenční. Ta skupina se chová, jako kdyby byly bůhví jak dobré. Opak je bohužel pravdou. Zajímalo mě, jak předkládají Kravaťáky, protože jsem o nich jednu chvíli uvažovala. Ten překlad není dobrý. Poslala jsem jim prvních 200 řádků s poznámkami, co je potřeba opravit. Stejně jako upozornění na to, co mají na Aki v popisu špatně. Neopravily ani jedno a neobtěžovaly se mě ani poslat do piďous. O tom, že nevědí jak psát řadové číslovky na webu, ani nemluvím. Prostě jsem ráda, že ses nenechala odradit a Humana uděláš. Na kvalitu se vyplatí klidně i počkat. Můj život se kvůli čekání nezhroutí. ;-)
#1 DoramaQueen 2018-05-09 12:20
Ja to ale nebudem prekladať hneď a online, to by som musela tie 3 hodiny spávať ja. Ale vyzerá to tak brutálne dobre, že fakt neviem. Moje skúšky... Moje debilné vysokoškolské skúšky mi prekážajú momentálne! :D :D Human bude musieť počkať. Nezbláznime sa. Preklady budú dva, to vieme a kto tomu bude chcieť aj fakt rozumieť si na mňa snáď počká. Keď tak ti to potom venujem, ako svojmu jedinému divákovi. :D Nejdem to robiť cez skúšky, by ma porazilo. Skúšky mi začínajú už budúci týždeň a neviem kedy doskúškujem. Ale ako... Možno ma osvieti a všetko zvládnem v prvých termínoch a Humana nakoniec nejako dám tiež. Je to blízko a predsa ďaleko. Ako to budem naozaj vydávať zistím deň predtým, než Human vyjde. Som rada, že sa tešíš na to, lebo to bude jazda ako Black. Aj 18 častí to má. Len mi popraj menej riadkov u toho. :D Sa zapotím pri dobatách o umelej inteligencii. Snáď to nebudú príliš komplikovať, aby vyzerali múdro. Ale som sa rozosmiala u nadpisu. :D Ďakujem.

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.