foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Únor
Deserving of the Name jsem dodělala rychleji, než jsem čekala, takže teď se s plným nasazením vrhnu na Daemang. Je docela dobře možné, že ho stihnu udělat před začátkem noona romance, takže mi zůstane jenom poslední rest. Úžasný pocit. Bad Guys zatím nečekejte, protože dvojka nemá titulky a chtěla jsem udělat obě série najednou.Titulky

Přihlášení

Výhody registrace

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky a články na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Nejnovější titulky

17. 2. Daemang EP18
14. 2. Daemang EP17
10. 2. Daemang EP16 
  6. 2. What is the Ghost Up To?
  3. 2. Deserving of the Name EP15 a 16
31. 1. Deserving of the Name EP14
27. 1. Deserving of the Name EP13
24. 1. Deserving of the Name EP12
21. 1. Deserving of the Name EP11
18. 1. Deserving of the Name EP10

Co (a proč) právě sleduji

Jewel in the Palace
31/54

Boha, jeden by nevěřil, jaký nervák se točí kolem královské kuchyně.
-----
While You Were Sleeping
24/32

Suzy + Jong-suk + taja = už bych to měla dokoukat.
-----
Hwayugi
03/16

Li... Li... Lišák!!! Konečně! ♥

Plán překladů

Discovery Of Romance
Love 2000
Mighty Chil Woo
Mawang
Něco japonského :^)
Invincible Parachute Agent
Winter Sonata
Něco japonského
Super Rookie
Resurrection
Něco japonského
The Family is Coming
Bad Guys
Něco japonského

Bez záruky, protože Lee Joon-gi (a pár dalších)... ;^)

Dlouhodobé projekty

JG Style (15. díl)
Časování: 12:59,866/12:59,866
Překlad: 046/140
-----
7. 12.. Lee Sun Shin is the Best (17. díl)
HOTOVO!
-----
Candy Candy
Překlad: 027/280
POZASTAVENO
-----
Route 66
POZASTAVENO

Korektury

I Hear Your Voice - 11. díl
Titulky jsou na Aki.  
   Když jsem se včera v článku o Kim Nam-gilovi zmiňovala o Yawang, začala jsem přemýšlet o tom, kterých pět seriálů se mi vyrylo do srdce nejvíc. Byla to docela těžká volba, protože srdečních záležitostí mám pochopitelně víc. Nakonec jsem ale sestavila tuhle pětici. A docela mě překvapilo, že v ní jako jediný figuruje dvakrát Kam Woo-sung, kterému v nejbližší době věnuju samostatný článek. Navíc s ním příští týden začíná nový seriál, který určitě rozkoukám a časem i přeložím. Protože když on nějaký vezme, tak je to pro mě stejný svátek jako v případě Žraloka. Ale o tom až někdy jindy. Teď se pojďme podívat na tu moji topku. ;^)

   1. Scarlet Heart: Ryeo - Tady není co řešit. Někdy mám pocit, že jsem se z toho náporu emocí ještě pořád nevzpamatovala. A kdybych měla psát něco víc, tak by to byla jenom snůška superlativů. V tom seriálu prostě byly snad všechny emoce, které znám. A navíc podané skvělými hereckými výkony, kterým se nedalo vytknout ani to nejmenší. Všem jsem věřila od začátku do konce a přijde mi neskutečné, že když se ozvalo "Střih", stali se z nich zase "obyčení" lidé.

   2. Alone in Love - Jeden z prvních seriálů, které jsem viděla a přesto se mi z paměti pořád nevytratil a hodně často si na něj vzpomenu. Herecké výkony hlavních představitelů (Kam Woo-sung a Son Ye-jin) byly tak přesvědčivé, že jsem chvílemi nedokázala uvěřit, že opravdu hrají. Seriál se korejské produkci dost vymyká. Je hodně civilní. Má dlouhé pasáže bez dialogů, které jsou vyplněné nádherným soundtrackem a je prostě ze života. Není jednoduchý, ale to není ani život sám. Přiznávám se, že jsou tam dvě linky, které jsem si sama prožila, takže mě asi oslovil ještě víc, než toho, kdo podobnou zkušenost neměl. Vypráví o neschopnosti komunikovat, o neschopnosti říct pravdu. Nejenom tomu druhému, ale přiznat ji i sám sobě.

   3. Snow Queen - Tohle bylo čekání na zázrak a po skončení jsem pro slzy neviděla. Nádherně slakobolná záležitost, které dominoval Hyun Bin. Sněhovou královnu jsem viděla už hodně dávno, ale i ona je pro mě nezapomenutelná, a když si na ni vzpomenu, bolí mě u srdce. Protože je z kategorie těch uvěřitelných a podobné příběhy se dějí dnes a denně. Ani tady nevím, co dál psát, protože pocity se popsat nedají. Každý si je musí prožít na vlastní kůži sám.

   4. Spring Days - Druhý Kam Woo-sung a příběh lásky. Příběh vdovce milujícího dvě ženy, ale jenom jedno srdce. Tak dlouho se lásce k mladičké dívce bránil a přece neubránil. Stejně jako u Snow Queen i tady začalo čekání na zázrak, ale až mnohem později. A konec jako takový mě rozsekal stejně jako konec Scarlet Heart: Ryeo. Byl nádherný a poslední větu celého seriálu mám pořád před očima.

   5. Queen of Ambition - Tahle srdcovka je z úplně jiného soudku. Příběh ženy (Soo-ae), která se zařekne, že už nikdy nepozná bídu a jde za svými ambicemi přes mrtvoly, snad ani není korejský. Mistrovské dílo, které je natolik originální, že se to jednomu ani nechce věřit. Nechce se ani věřit čeho všeho je člověk schopný, aby naplnil svoje touhy. Tady ovšem ne v tom dobrém slova smyslu. Jak já během sledování Soo-ae nenáviděla a to ji mám opravdu ráda. Takovou mrchu, aby jeden pohledal. :^)))

   Tak to je moje pětice těch nezapomenutelných. Vy určitě máte nějaké jiné a já jich mám taky víc. Ale nějak mám pocit, že tyhle seriály mi daly něco nedefinovatelného navíc. Něco, co neumím popsat. Dokonce si nejsem jistá, jestli bych některé z nich zvládla znovu, ale prostě ve mně pořád jsou. Snad víte, co tím myslím. :^)
primi sui motori con e-max

Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

#4 Ainny 2018-02-02 09:45
Cituji lioncel:
.. ty dva z té pětky, co jsem viděl, hodnotíme úplně stejně .. takže si čekání na nové titl zkrátím Tvým tipem a jdu do Alone In Love ... díky ..

Snad se bude taky líbit. :-)
+1 #3 lioncel 2018-02-01 12:40
.. ty dva z té pětky, co jsem viděl, hodnotíme úplně stejně .. takže si čekání na nové titl zkrátím Tvým tipem a jdu do Alone In Love ... díky ..
#2 Ainny 2018-01-31 17:20
Cituji apoo:
díky moc za skvelé tipy :vic:

Snad se aspoň něco bude líbit. :-)
#1 apoo 2018-01-31 11:14
díky moc za skvelé tipy :vic:

Překlad / Translate

Czech Chinese (Traditional) English Filipino French German Hungarian Italian Japanese Korean Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Ukrainian Vietnamese

DoramaQueen

Ivuše

Jak na titulky

Nejenom pro začátečníky (Ajvngou)
Časování (Ajvngou)
Gramatika (Ajvngou)
Dialogy a něco navíc (titulky.com)
Programy (forum.akihabara.cz)
SW a mp4 (titulky.com)
Vysvětlivky (titulky.com)
Přečasování - SW (ainny.cz)
Přečasování - Aegisub (ainny.cz)
Korektury (ainny.cz)
Parametry (ainny.cz)

Můžu doporučit

Weby:
A Japonsko! - blog - Japonsko
Asiantitulky - fórum
Yeogsaga - blog - historie
SerialZone - databáze seriálů
Titulky.com - databáze titulků
Tuax - seznam přeložených filmů

Překladatelé:
DoramaQueen
Eunka
Ivuše
Pethushka
Sharra
Taja
Sonmi
Soobin
Zíza

Podpora

Pokud máte web a rádi moje titulky, pak mě potěší, když mě podpoříte odkazem a ikonkou.

Kontakt

Pavlač
Kontaktní formulář
-----
© Ainny 2011 - 2018
Layout / slideshow by DQ
-----
TOPlist


Nenahrávejte, prosím, titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem, nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.