Překládá se: Eccentric! Chef Moon

  24. 5. (01/16)
  1. díl - 976/976 
  2. díl - 0762/1083 
  3. díl - 000/830
  4. díl - 000/940

Přeloženo: Crash Landing On You

  7. 5. (16/16)
  14. díl - 1168/1168 
  15. díl - 1053/1053 
  Finále - 1305/1305 
  Připravuje se: Triangle  (po Panovníkovi)

Překládá se: The King: Eternal Monarch

  21. 5. (05/16)
  5. díl - 941/941
  6. díl - 000/991
  7. díl - 0000/1087
  8. díl - 0000/1022

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Nejnovější komentáře

Na co koukám...

... a co na to říkám

The Game: Towards Zero
28/32
Dá se to. Víc v článku, ale pozor jsou tam spoilery.
-------------

Mr. Sunshine
11/24
Aaaa, tři kohouti už se sešli na jednom smetišti, paráda! ?

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.

-----

© Ainny 2011 - 2020


Motto: Zamilovanost je stejná
jako naděje dospělých v lepší budoucnost.

Allone in Love
Komentáře (33)
   Krásně jsem to stihla. Od zítřka mám po žížalkách a vracím se do práce. A asi je to dobře, život se vrátí do starých kolejí. Teda ne že bych tam teď nechodila vůbec, ale jít tam dvakrát nebo pětkrát týdně je docela rozdíl. Ale nic netrvá věčně a vzhůru do reality. A to samé by se dalo říct i o hlavních postavách Panovníka. Ale ještě před tím to bude Min-hoovi pekelně slušet. A nezapomeňte, v sobotu nepůjde tak jednu až dvě hodiny (mezi 10 a 18 hodinou) web, takže nepanikařte. To se v tom opravdu nebudu vrtat já, ale odborníci. ?
Komentáře (8)
  Hlásím, že žiju, jsem totálně vyčerpaná, ajťák bych být nemohla. Nicméně web je snad připravený na vyšší verzi a rychlejší server. je tu pár změn, ale to nechám, až nebudu vidět rozmazaně a nebude mě třeštit hlava. Teď tu máte prvního Erica a musím říct, že pro mě to bylo docela překvapení, čekala jsem romcom a on mord, neznámé dítě a záporák z My Country. To je za trest. Já byla tak ráda, že jsem se ho zbavila.  ?
Komentáře (24)
   Jsem tu a se mnou Woo Do-hwan v roli, v jaké jsem ho ještě neviděla. Ono se taky není co divit, když ho vidím podruhé. Ale byl tak roztomilý, že jsem musela udělat dvě gifka. Jenže mi sem jdou dát jenom statická a nechce se mi zjišťovat proč, takže je dám do komentářů. Byla by to škoda je sem nedat vůbec. ?
Komentáře (15)
  Tak a je to tady, konec minulého dílu naznačil a teď už se nám to pěkně řítí z kopce. Malér za malérem, ale Homolkovi pořád bodují. Tuhle scénu jsem si nemohla odpustit. Seržant Pyo bodoval a má deset z deseti. ? Ovšem mistři ve ždímání emocí se začínají projevovat a scéna, která se týká Se Riiny macechy, mi krásně pročistila oči.
Komentáře (24)
   Neskutečný, první díl a jsem v tom až po uši. Kim Eun-sook je prostě seriál od seriálu lepší a lepší. A navíc (zase!) ta kamera. Vzhledem k tomu, že mi hodně připomíná předchozího Mr. Sunshine, si začínám myslet, že i tohle jsou její nápady. A když už jsem u toho Slunečníka, je tu z něho jedno cameo, které mi dalo docela zabrat, ale nakonec jsem si vzpomněla, odkud tu známou tvář znám. Délka vlasů mě zmátla (ne, Samuraj to není, toho bych poznala hned). Ale jinak fakt nádhera, atmosféra a... A pochopitelně Lee Min-ho. Bohudíky, že je zpátky a my si můžeme užívat jeho zoban, ohryzek a nakousnuté pravé (z našeho pohledu) ucho. ?
Komentáře (6)
  Boží... Nic jiného se k tomuhle obrázku a scéně nedá napsat. Tak nějak bych asi reagovala já, kdybych někam vlezla a tam... I když se mnou by to možná fláklo. Tady to bylo kouzelný a jak je vidět Božská plní sliby nejenom o Vánocích. Jsem ráda, že jsem díl stihla udělat, protože první díl Monarchy mi tu už podupává nedočkavostí a chtěl by se rozjet, ale pohon v podobě titulků je zatím pochopitelně nedostupný. A já jsem tak hrozně moc zvědavá. Tedy ofiko titulky už jsou venku, ale já potřebuju, aby byly upravené pro verzi, kterou mám. Ale věřím, že se objeví brzy a pozor: Mají pouhých 741 řádků! To je nádhera. ? Edit: Už je mám, jdu na to!
Komentáře (15)
   No jo, já vím, že anděl ahjussi (Jang Hyuk) sem nepatří, ale mě ta scéna neskutečně rozesmála. A nejenom tahle. Homolkovi jedou dál ve velkém stylu. ? Jenom se trochu bojím, aby mě ten smích brzo nepřešel. Poslední čtyři díly. To není fér, já bych jich brala klidně i víc. Bojím se, že tak jako vloni byl mojí srdcovkou Mr. Sunshine hned v prvním pololetí, tak tady tomu nebude jinak. Ale uvidíme, to asi trochu předbíhám. Ale to nic nemění na faktu, že tahle dvojice nasadila laťku hodně vysoko. Profíci non plus ultra. 

   A ještě jsem chtěla jednu věc, na kterou jsem vždycky zapomněla a tenhle díl mi ji připomněl. V seriálu se mluví o paraglidistce Wisnierske (v titulcích jsem to opravovala, protože tam bylo Wisniewska).
Komentáře (16)
   Severokorejští Homolkovi přijeli do Soulu a já se fakt bavila. Jeong-hyeok je celkem v normě, ten studoval ve Švýcarsku, ale jeho banda nemá chybu. Úplně se vidím. Ač od narození Pražák, mám pocit, že přijet do Soulu, tak budu úplně to samé, i když v poněkud jiných situacích. ? A oni jsou vážně skvělí.
Komentáře (24)
  Ta-da! Je to apríl, není to apríl... Jasně že ne. Přiznávám se, že jsem si na něj nikdy nepotrpěla. Teda spíš mě nebavilo ho vymýšlet. Pro mě to pak ztrácí kouzlo okamžiku, protože se vždycky rozesměju a všechno je v pytli. Ale abych se vrátila k meritu věci. Jak jsem psala v komentářích k předchozímu dílu. Na začátku jsem byla lehce rozčarovaná, abych se na konci rozpustila blahem. Rozčarování bylo zapomenuto, a protože večer budu koukat na Masterchefa, je tu šance, že trochu pohnu i s dalším dílem, protože mi tu k tomu vždycky něco hraje, a když se při tom bude i vařit, tím líp. ?

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.