Přeloženo: Hotel Del Luna

  08. 12. (16/16)
  15. díl - 1034/1034 
  16. díl - 1185/1185 
  Připravuje se: ???

Překládá se: Crash Landing On You

  28. 1. (02/16)
    2. díl - 1200/1200
    3. díl - 0450/1050
    4. díl - 0000/1291 - To by se jeden 💩...

Překládá se: My Country

  26. 1. (09/16)
    7. díl - 736/736
    8. díl - 780/780
    9. díl - 714/714

Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2020


Motto: Mohl bych probudit spící,
ale nemohu probudit ty, kteří spánek jenom předstírají.
The Fiery Priest
  To je pohled. Nějak tak se asi díváte vy, když sem přijdete a nic. Jako bych vás viděla. Ale naše kočičí anabáze pokračuje. Kocourek, který měl na jaře operaci močových kamenů, je má zpátky a Arang chytila bacila a je bez nálady. Takže se pohybujeme mezi domovem a veterinou. Oba mají antibiotika a Kenzíno navíc dietu, kterou se rozhodl bojkotovat. A protože má hlad, tak je vzteklej. Chlap, no. 😂 Do toho Vánoce. Fakt super. Letos se nám kočičky rozhodly vyluxovat účet. Ale nevadí, ono se to zase otočí k lepšímu.

   My Country se krásně rozjelo. Ono to nebude úplně jednoznačné a Hwi nebude jenom umouněná tvář s lesknoucíma se očima. Ten kluk má něco za lubem. Večer se pustím do posledního Hotelu. Ten bude o víkendu, i kdyby čert na koze jezdil. Příští týden jenom Země a pak už naskočíme na Přistání. Závěr roku bude hektický v mnoha směrech.Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

# Pethushka 2019-12-08 19:27
Vy si to letos pěkně vybíráte. Myslím na vás a držím kočičkám pěsti, ať už jim je konečně dobře. :-)
# Ainny 2019-12-08 19:37
Už jsem z toho docela unavená. Zítra dopoledne znovu s Arang, protože to není žádná sláva, takže půjde na rentgen. Jediné, co mě utěšuje, je, že se trošku nají a dneska mi přišla trošku živější. Děs běs. :-)
# Entef 2019-12-06 22:07
Zdravííím Ainny :) jejda ty kočičky si to ale nechaly najednou... :( to mě mrzí, ale budou jistě brzy v pořádku. My měli zase divoký a drahý rok s pejsanem...ale už je v cajku :) kočindy budou také :)

No byl teda díl... hned na začátek mi nasadili písničku od Jung Seunga...poprvé jsem ho slyšela u Another Miss Oh a od té doby jsem z něj dycky vyřízená (3 No a k dílu... WooDoo dle mého přece jen chrání kámoše, i když to furt vypadá, že nee... Jen jsem zvědavá, kam to dotáhne, je celkem drzý na dvoře...aby nenaštval mocné a nebyl pak příliš krátký na ně... Hwi, no ten asi chce urychlit postup k Bangovi... No jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

Děkuji za titulky :) jsi dobrá, že to tak všechno zvládáš :)
+1 # Ainny 2019-12-06 22:18
Já i čičiny děkujeme. :D Teď večer se šla Arang najíst, takže snad konečně antibiotika začínají zabírat. I když úplně ona to ještě není. No a ten rozmazlenej Kenzíno dostal granulky, co měl před tím na ledviny a ty na močové kameny tam budu nenápadně přimíchávat. Já mu dám! Stály skoro litr a pán to nebude? To bych se na to podívala. :D

Hwi je jasnej, ale WooDoo pořád nevím. Má ho rád, ale taky má dost důvodů na to, aby Hwiho nesnášel. Děsí mě, že se blížíme do poloviny. Bojím, bojím. :D

P.S. Super, že je pesan v pohodě. Náš dědeček (v pondělí mu bylo 14 let) se zatím drží velice dobře. ;-)
# Entef 2019-12-07 21:18
tak to jsem ráda, že se čičiny lepší :) jak začínají jíst, to je dobrá zpráva... :) Naše pejsana je ještě mladá, ale už si stihla urvat vaz na zadní tlapce, takže operace... a blběna 2 měsíce na to, si urvala vaz na druhé tlapě... takže je to opravdu, ale opravdu náš nejdražší pes :D :D je taková trhlá rozmazlenice :D :D

No mě přijde, že víc důvodů nenávidět WooDooa má Hwi. Ale ten to má trochu "jednodušší" ... WooDoo bude asi žárlivý vůči němu, ale hlavu v pejru má spíš z tatíka a krále... Jako upřimně, tento díl mi toho moc nenaznačil, nebo jsem nevnímala... Nicméně si myslím, že kdyby si sedli, dali si po štamprli a pokecali si upřimně a nehráli ty dramata, měli by to spolu jednodušší. Jako pevně doufám, že to tak dopadne...ale furt mi něco malilinkato (takové malé semínko pochyb) říká, že jeden to spíš nepřežije a bude to asi WooDoo :sigh: :-?
# Ainny 2019-12-08 09:43
No moc ne. Zrovna jsem psala na veterinu. Arang se sice trošku nají, ale jinak celé dny jenom leží. Zítra dobere atb a v pořádku rozhodně není. :sad:

Tý jo, to je fakt holka šikovná. :o Psů už jsme pár taky měli, ale tohle se teda nepovedlo žádnýmu. :lol:

To jo, WooDoo kromě lásky v podstatě má už jenom jeden důvod, že ho Hwi porazil. No, uvidíme. ;-)
# Entef 2019-12-09 20:29
tak to mě mrzí, že kočindy tak "zlobí" :( no snad to bude brzy ok... no naše pejsana do dala a teď lítá, jsem říkala, že jí měli do tlapek zaoperovat brzdy...ona je taková Kelišová, štěstí, že neumí mluvit... :D No tak přeji co nejrychlejší léčbu... (3
+1 # Ainny 2019-12-09 20:49
Mno, včera jsem Arang objednala na dnešek. Večer už se došla najíst. V noci se mi nasáčkovala do postele a zůstala tam do rána. Ráno byla úplně normální... Nicméně ji doktorka prohlídla, zrentgenovala plíce a prohlásila, že to pravděpodobně byla viróza, a že už by jí hůř být nemělo. Atb má ještě do konce týdne.

Takže teď mě štve akorát Kenzo, protože když mu dám půlku dietní kapsičky, tak ji sní. Když mu dám druhou půlku, tak dělá fóry. Ostatním to dát nemůžu, takže to můžu tak akorát vyhodit. Rozmazlenec jeden mlsná. :D
# Entef 2019-12-13 16:35
tak mě napadlo, jestli Kenzo třeba nechce přibrat na vánoce... chápeš, se šetří, že se nadlábne o svátcích... :think: tak si dělá prostor v žaludku :) A už jsou jinak lepší?
# Ainny 2019-12-14 08:36
:-) Už asi vím proč. Protože mu dávám prášky po jídle a on to nesnáší. Takže musíme změnit podávání a jídlo mu teď bude dávat drahouš. On to má u mě spojený s tím práškem.

Ťuk, ťuk, ťuk. Arang je už úplně v pohodě. Večer dobere antibiotika a má ode mě pokoj. Kenzíno holt musí ještě nejmíň tři týdny vydržet. :D
# Miike 2019-12-06 15:31
Ahoj, díky moc. Každej díl je tak krásně rozjetej. Móóóc se mi to líbí.
+1 # Ainny 2019-12-05 20:54
Oběma děkuju. Za těch šestnáct let, co kočičky máme, se nám tohle ještě nestalo. Teď večer Arang pochopitelně nechtěla jíst, tak jsem ji naředila kapsičku a nejdřív dávala stříkačkou. Když to neodmítala, tak jsem do ní dostala i pár kousků masa. Tak snad už antibiotika zaberou. :-)
# magdal 2019-12-05 20:04
ďakujem za ďalší diel a s mačkami, jo viem o čom hovoríš, nech sa uzdravia a je opäť všetko fajn
# Danusa 2019-12-05 12:19
Držím palce s kočičkami , nech sa skoro uzdravia. Chorý a tvrdohlavý zvierací miláčik rodiny sa rovná malej katastrofe, úplne ťa chápem.Ďakujem za ďalší diel ale dostanem sa k nemu asi až cez víkend. V práci je na zabitie a chodím až neskoro večer ale mám sa aspoň na čo tešiť.
# Ainny 2019-12-05 20:57
V práci se to určo zase uklidní a seriály neutečou. Jak píšeš, i těšit se je hezké. ;-)

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.